2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa mebli biurowych dla potrzeb Oddziału ZUS w Pile i Inspektoratu w Chodzieży
Beschreibung: Zakup i dostawa mebli biurowych dla potrzeb Oddziału ZUS w Pile i Inspektoratu w Chodzieży, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 10 do SWZ oraz warunkami realizacji zamówienia zawartymi w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 9 do SWZ.
Interne Kennung: 270000.271.5.2026-ZAP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39121100 Schreibtische, 39113100 Sessel, 39112000 Stühle, 39143310 Couchtische, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Zakup i dostawa mebli biurowych dla potrzeb Oddziału ZUS w Pile i Inspektoratu w Chodzieży - część 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa mebli biurowych, stołów i krzeseł na potrzeby Oddziału ZUS w Pile i Inspektoratu ZUS w Chodzieży, obejmujące ich rozładunek, wniesienie, rozmieszczenie i wypoziomowanie mebli we wskazanych pomieszczeniach w nw. lokalizacjach. Zamówienie obejmuje również wyniesienie starych mebli przeznaczonych do wymiany na korytarz w budynkach Oddziału ZUS w Pile. Zamówienie zostało podzielone na trzy części: 1) Część 1 – Zakup i dostawa mebli biurowych na potrzeby Oddziału ZUS w Pile i Inspektoratu w Chodzieży; 2) Część 2 – Zakup i dostawa innych mebli biurowych na potrzeby Oddziału ZUS w Pile; 3) Część 3 – Zakup i dostawa mebli biurowych – krzeseł na potrzeby Oddziału ZUS w Pile i Inspektoratu w Chodzieży;