See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego 1x użytku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego 1x użytku. Przedmiot zamówienia obejmuje 79 części:
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte, 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33141642 Dränzubehör, 33194000 Geräte und Instrumente für Transfusion und Infusion
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Sprzęt medyczny różny
Beschreibung: Część nr 1 - Sprzęt medyczny różny
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - Sprzęt medyczny różny
Beschreibung: Część nr 2 - Sprzęt medyczny różny
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 – Sprzęt medyczny różny
Beschreibung: Część nr 3 – Sprzęt medyczny różny
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 - System wężyków do strzykawki automatycznej CT Motion XD8003
Beschreibung: Część nr 4 - System wężyków do strzykawki automatycznej CT Motion XD8003
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 - Systemy ssące, zestawy do drenażu
Beschreibung: Część nr 5 - Systemy ssące, zestawy do drenażu
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 – Sprzęt jednorazowy różny - sterylny
Beschreibung: Część nr 6 – Sprzęt jednorazowy różny - sterylny
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7 – Łyżki do laryngoskopu jednorazowego użytku
Beschreibung: Część nr 7 – Łyżki do laryngoskopu jednorazowego użytku
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8 – Sprzęt jednorazowy różny
Beschreibung: Część nr 8 – Sprzęt jednorazowy różny
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9 - Ostrza chirurgiczne
Beschreibung: Część nr 9 - Ostrza chirurgiczne
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10 – Sprzęt jednorazowy różny– (filtry)
Beschreibung: Część nr 10 – Sprzęt jednorazowy różny– (filtry)
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 11 –Filtry infuzyjne dla noworodków
Beschreibung: Część nr 11 –Filtry infuzyjne dla noworodków
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 12 - Cewniki do wkłucia centralnego dla noworodków
Beschreibung: Część nr 12 - Cewniki do wkłucia centralnego dla noworodków
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Los: LOT-0013
Titel: Część nr 13 – Sprzęt medyczny różny – przenośna pompa elastomerowa
Beschreibung: Część nr 13 – Sprzęt medyczny różny – przenośna pompa elastomerowa
Los: LOT-0014
Titel: Część nr 14 –Szczoteczki ginekologiczne
Beschreibung: Część nr 14 –Szczoteczki ginekologiczne
Los: LOT-0015
Titel: Część nr 15 – Sprzęt medyczny różny
Beschreibung: Część nr 15 – Sprzęt medyczny różny
Los: LOT-0016
Titel: Część nr 16 – Znaczniki złote do radioterapii
Beschreibung: Część nr 16 – Znaczniki złote do radioterapii
Los: LOT-0017
Titel: Część nr 17 –Sprzęt medyczny różny
Beschreibung: Część nr 17 –Sprzęt medyczny różny
Los: LOT-0018
Titel: Część nr 18 - Osłona na głowicę laparoskopową
Beschreibung: Część nr 18 - Osłona na głowicę laparoskopową
Los: LOT-0019
Titel: Część nr 19 – Akcesoria do spirometru Lungest Lab
Beschreibung: Część nr 19 – Akcesoria do spirometru Lungest Lab
Los: LOT-0020
Titel: Część nr 20 -Jednorazowe układy pacjenta do aparatów do znieczuleń i respiratorów będących w posiadaniu Zamawiającego
Beschreibung: Część nr 20 -Jednorazowe układy pacjenta do aparatów do znieczuleń i respiratorów będących w posiadaniu Zamawiającego
Los: LOT-0021
Titel: Część nr 21 - Zestaw do nebulizacji
Beschreibung: Część nr 21 - Zestaw do nebulizacji
Los: LOT-0022
Titel: Część nr 22 - Wzierniki ginekologiczne
Beschreibung: Część nr 22 - Wzierniki ginekologiczne
Los: LOT-0023
Titel: Część nr 23 - Klipsy tytanowe, klipsownica
Beschreibung: Część nr 23 - Klipsy tytanowe, klipsownica
Haupteinstufung (cpv): 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente
Los: LOT-0024
Titel: Część nr 24 - Sprzęt jednorazowego użytku różny
Beschreibung: Część nr 24 - Sprzęt jednorazowego użytku różny
Los: LOT-0025
Titel: Część nr 25 – Sprzęt medyczny – różny
Beschreibung: Część nr 25 – Sprzęt medyczny – różny
Los: LOT-0026
Titel: Część nr 26 – Sprzęt jednorazowego użytku
Beschreibung: Część nr 26 – Sprzęt jednorazowego użytku
Los: LOT-0027
Titel: Część nr 27 - Przyrząd do drenażu jamy bębenkowej ucha
Beschreibung: Część nr 27 - Przyrząd do drenażu jamy bębenkowej ucha
Haupteinstufung (cpv): 33141642 Dränzubehör
Los: LOT-0028
Titel: Część nr 28 - Drut do pętli do migdałków
Beschreibung: Część nr 28 - Drut do pętli do migdałków
Los: LOT-0029
Titel: Część nr 29 - Tace (kosze) narzędziowe
Beschreibung: Część nr 29 - Tace (kosze) narzędziowe
Los: LOT-0030
Titel: Część nr 30 – Zestaw do krwawego pomiaru ciśnienia
Beschreibung: Część nr 30 – Zestaw do krwawego pomiaru cisnienia
Los: LOT-0031
Titel: Część nr 31 – Jałowe cewniki moczowodowe, nefrotomia, cystostomia
Beschreibung: Część nr 31 – Jałowe cewniki moczowodowe, nefrotomia, cystostomia
Los: LOT-0032
Titel: Część nr 32 - Akcesoria do spirometru firmy Piston
Beschreibung: Część nr 32 - Akcesoria do spirometru firmy Piston
Los: LOT-0033
Titel: Część nr 33 - Sprzęt 1x użytku - różny, igły, strzykawki
Beschreibung: Część nr 33 - Sprzęt 1x użytku - różny, igły, strzykawki
Los: LOT-0034
Titel: Część nr 34 – Akcesoria do spirometru LUNGTEST 1000 firmy MES
Beschreibung: Część nr 34 – Akcesoria do spirometru LUNGTEST 1000 firmy MES
Los: LOT-0035
Titel: Część nr 35 – Cewniki pH-metryczne
Beschreibung: Część nr 35 – Cewniki pH-metryczne
Los: LOT-0036
Titel: Część nr 36 - Pętle i kulki do elektroresektora
Beschreibung: Część nr 36 - Pętle i kulki do elektroresektora
Los: LOT-0037
Titel: Część nr 37 - Maska termoplastyczna
Beschreibung: Część nr 37 - Maska termoplastyczna
Los: LOT-0038
Titel: Część nr 38 – Siatka do dermatomu
Beschreibung: Część nr 38 – Siatka do dermatomu
Los: LOT-0039
Titel: Część nr 39 – Ostrza wymienne do dermatomu
Beschreibung: Część nr 39 – Ostrza wymienne do dermatomu
Los: LOT-0040
Titel: Część nr 40 - Jałowy sprzęt jednorazowy do sporządzania i transferu cytostatyków
Beschreibung: Część nr 40 - Jałowy sprzęt jednorazowy do sporządzania i transferu cytostatyków
Haupteinstufung (cpv): 33194000 Geräte und Instrumente für Transfusion und Infusion
Los: LOT-0041
Titel: Część nr 41 – Dreny do pompy Infusomat Compact Plus
Beschreibung: Część nr 41 – Dreny do pompy Infusomat Compact Plus
Los: LOT-0042
Titel: Część nr 42 - Zestaw do jejunostomii
Beschreibung: Część nr 42 - Zestaw do jejunostomii
Los: LOT-0043
Titel: Część nr 43 – Sprzęt jednorazowego użytku - różny
Beschreibung: Część nr 43 – Sprzęt jednorazowego użytku - różny
Los: LOT-0044
Titel: Część nr 44 – Cewniki do wkłuć centralnych bakteriobójcze, igły do portów, stacje wielokranikowe (rampy), system bezigłowy
Beschreibung: Część nr 44 – Cewniki do wkłuć centralnych bakteriobójcze, igły do portów, stacje wielokranikowe (rampy), system bezigłowy
Haupteinstufung (cpv): 33141200 Katheter
Los: LOT-0045
Titel: Część nr 45 – Cewniki Foleya
Beschreibung: Część nr 45 – Cewniki Foleya
Los: LOT-0046
Titel: Część nr 46 – Cewniki do wkłuć centralnych
Beschreibung: Część nr 46 – Cewniki do wkłuć centralnych
Los: LOT-0047
Titel: Część nr 47 – Sprzęt jednorazowego użytku – różny
Beschreibung: Część nr 47 – Sprzęt jednorazowego użytku – różny
Los: LOT-0048
Titel: Część nr 48 – Sprzęt jednorazowego użytku - różny
Beschreibung: Część nr 48 – Sprzęt jednorazowego użytku - różny
Los: LOT-0049
Titel: Część nr 49 –Sprzęt jednorazowego użytku - różny
Beschreibung: Część nr 49 –Sprzęt jednorazowego użytku - różny
Los: LOT-0050
Titel: Część nr 50 – Sprzęt jednorazowego użytku – różny
Beschreibung: Część nr 50 – Sprzęt jednorazowego użytku – różny
Los: LOT-0051
Titel: Część nr 51 – Sprzęt jednorazowego użytku – różny
Beschreibung: Część nr 51 – Sprzęt jednorazowego użytku – różny
Los: LOT-0052
Titel: Część nr 52 - Akcesoria pomocnicze do aparatu nCPAP Infant Flow
Beschreibung: Część nr 52 - Akcesoria pomocnicze do aparatu nCPAP Infant Flow
Los: LOT-0053
Titel: Część nr 53 – Sprzęt medyczny różny
Beschreibung: Część nr 53 – Sprzęt medyczny różny
Los: LOT-0054
Titel: Część nr 54 – Sprzęt jednorazowy różny - sterylny
Beschreibung: Część nr 54 – Sprzęt jednorazowy różny - sterylny
Los: LOT-0055
Titel: Część nr 55– Zgłębniki żołądkowe
Beschreibung: Część nr 55– Zgłębniki żołądkowe
Haupteinstufung (cpv): 33141641 Sonden
Los: LOT-0056
Titel: Część nr 56 - Jałowy sprzęt do sporządzania i transferu cytostatyków wraz z dzierżawą pomp infuzyjnych
Beschreibung: Część nr 56 - Jałowy sprzęt do sporządzania i transferu cytostatyków wraz z dzierżawą pomp infuzyjnych
Los: LOT-0057
Titel: Część nr 57 – Sprzęt jednorazowy różny – sterylny
Beschreibung: Część nr 57 – Sprzęt jednorazowy różny – sterylny
Los: LOT-0058
Titel: Część nr 58 – Sprzęt jednorazowy różny – sterylny
Beschreibung: Część nr 58 – Sprzęt jednorazowy różny – sterylny
Los: LOT-0059
Titel: Część nr 59 – Sprzęt medyczny różny
Beschreibung: Część nr 59 – Sprzęt medyczny różny
Los: LOT-0060
Titel: Część nr 60 – Sprzęt medyczny różny
Beschreibung: Część nr 60 – Sprzęt medyczny różny
Los: LOT-0061
Titel: Część nr 61 – Sprzęt medyczny różny
Beschreibung: Część nr 61 – Sprzęt medyczny różny
Los: LOT-0062
Titel: Część nr 62 - Dreny Thorax
Beschreibung: Część nr 62 - Dreny Thorax
Los: LOT-0063
Titel: Część nr 63 – Sprzęt medyczny różny
Beschreibung: Część nr 63 – Sprzęt medyczny różny
Los: LOT-0064
Titel: Część nr 64 – Jednorazowy system do kontrolowanej zbiórki luźnego stolca
Beschreibung: Część nr 64 – Jednorazowy system do kontrolowanej zbiórki luźnego stolca
Los: LOT-0065
Titel: Część. nr 65 – Woreczki laparoskopowe (Endobagi)
Beschreibung: Część. nr 65 – Woreczki laparoskopowe (Endobagi)
Los: LOT-0066
Titel: Część nr 66 – Sprzęt medyczny do badań endoskopowych
Beschreibung: Część nr 66 – Sprzęt medyczny do badań endoskopowych
Los: LOT-0067
Titel: Część nr 67 - Sprzęt medyczny 1x użytku - różny
Beschreibung: Część nr 67 - Sprzęt medyczny 1x użytku - różny
Los: LOT-0068
Titel: Część nr 68 - Jednorazowa igłowa elektroda do EMG
Beschreibung: Część nr 68 - Jednorazowa igłowa elektroda do EMG
Los: LOT-0069
Titel: Część nr 69 - Akcesoria do spirometru PNEUMO
Beschreibung: Część nr 69 - Akcesoria do spirometru PNEUMO
Los: LOT-0070
Titel: Część nr 70 - Zamknięty system do nieinwazyjnego pomiaru ciśnienia śródbrzusznego
Beschreibung: Część nr 70 - Zamknięty system do nieinwazyjnego pomiaru ciśnienia śródbrzusznego
Los: LOT-0071
Titel: Część nr 71 - Sprzęt medyczny jednorazowego użytku do zabiegów urologicznych
Beschreibung: Część nr 71 - Sprzęt medyczny jednorazowego użytku do zabiegów urologicznych
Los: LOT-0072
Titel: Część nr 72 -Sprzęt 1x użytku do systemu laparoskopowego video 4K z funkcją ICG firmy Olympus będącego w posiadaniu Zamawiającego
Beschreibung: Część nr 72 -Sprzęt 1x użytku do systemu laparoskopowego video 4K z funkcją ICG firmy Olympus będącego w posiadaniu Zamawiającego
Los: LOT-0073
Titel: Część nr 73 -Sprzęt medyczny urologiczny 1x użytku do resektoskopów oraz insuflatora CO2 firmy Karl Storz będące w posiadaniu Zamawiającego
Beschreibung: Część nr 73 -Sprzęt medyczny urologiczny 1x użytku do resektoskopów oraz insuflatora CO2 firmy Karl Storz będące w posiadaniu Zamawiającego
Los: LOT-0074
Titel: Część nr 74 - Sprzęt medyczny 1x użytku do zabiegów urologicznych
Beschreibung: Część nr 74 - Sprzęt medyczny 1x użytku do zabiegów urologicznych
Los: LOT-0075
Titel: Część nr 75 - Sprzęt medyczny 1x użytku do zabiegów urologicznych
Beschreibung: Część nr 75 - Sprzęt medyczny 1x użytku do zabiegów urologicznych
Los: LOT-0076
Titel: Cześć nr 76 Łyżki do videolaryngoskopu Ace Skope będącego w posiadaniu Zamawiającego
Beschreibung: Cześć nr 76 Łyżki do videolaryngoskopu Ace Skope będącego w posiadaniu Zamawiającego
Los: LOT-0077
Titel: Część nr 77 - Trokary laparoskopowe
Beschreibung: Część nr 77 - Trokary laparoskopowe
Los: LOT-0078
Titel: Część nr 78 – Strzygarki chirurgiczne oraz ostrza
Beschreibung: Część nr 78 – Strzygarki chirurgiczne oraz ostrza
Haupteinstufung (cpv): 33169000 Chirurgische Instrumente
Los: LOT-0079
Titel: Część nr 79 - Maski do NIV pełno twarzowe
Beschreibung: Część nr 79 - Maski do NIV pełno twarzowe
Haupteinstufung (cpv): 33171210 Reanimationsmasken
626595-2026 - Competition
Poland – Medical consumables – Dostawa sprzętu medycznego 1x użytku
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
Additional classification (cpv): 33100000 Medical equipments, 33162000 Operating theatre devices and instruments, 33190000 Miscellaneous medical devices and products, 33141642 Drain accessories, 33194000 Devices and instruments for transfusion and infusion
5. Lot
Lot: LOT-0001
Lot: LOT-0002
Lot: LOT-0003
Lot: LOT-0004
Lot: LOT-0005
Lot: LOT-0006
Main classification (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products
Lot: LOT-0007
Lot: LOT-0008
Lot: LOT-0009
Title: Część nr 9 - Ostrza chirurgiczne
Lot: LOT-0010
Lot: LOT-0011
Lot: LOT-0012
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
Lot: LOT-0013
Lot: LOT-0014
Lot: LOT-0015
Lot: LOT-0016
Lot: LOT-0017
Lot: LOT-0018
Lot: LOT-0019
Lot: LOT-0020
Lot: LOT-0021
Lot: LOT-0022
Lot: LOT-0023
Main classification (cpv): 33162000 Operating theatre devices and instruments
Lot: LOT-0024
Lot: LOT-0025
Lot: LOT-0026
Lot: LOT-0027
Main classification (cpv): 33141642 Drain accessories
Lot: LOT-0028
Lot: LOT-0029
Lot: LOT-0030
Lot: LOT-0031
Lot: LOT-0032
Lot: LOT-0033
Lot: LOT-0034
Lot: LOT-0035
Lot: LOT-0036
Lot: LOT-0037
Lot: LOT-0038
Lot: LOT-0039
Lot: LOT-0040
Main classification (cpv): 33194000 Devices and instruments for transfusion and infusion
Lot: LOT-0041
Lot: LOT-0042
Lot: LOT-0043
Lot: LOT-0044
Main classification (cpv): 33141200 Catheters
Lot: LOT-0045
Title: Część nr 45 – Cewniki Foleya
Lot: LOT-0046
Lot: LOT-0047
Lot: LOT-0048
Lot: LOT-0049
Lot: LOT-0050
Lot: LOT-0051
Lot: LOT-0052
Lot: LOT-0053
Lot: LOT-0054
Lot: LOT-0055
Title: Część nr 55– Zgłębniki żołądkowe
Main classification (cpv): 33141641 Probes
Lot: LOT-0056
Lot: LOT-0057
Lot: LOT-0058
Lot: LOT-0059
Lot: LOT-0060
Lot: LOT-0061
Lot: LOT-0062
Title: Część nr 62 - Dreny Thorax
Description: Część nr 62 - Dreny Thorax
Lot: LOT-0063
Lot: LOT-0064
Lot: LOT-0065
Lot: LOT-0066
Lot: LOT-0067
Lot: LOT-0068
Lot: LOT-0069
Lot: LOT-0070
Lot: LOT-0071
Lot: LOT-0072
Lot: LOT-0073
Lot: LOT-0074
Lot: LOT-0075
Lot: LOT-0076
Lot: LOT-0077
Lot: LOT-0078
Main classification (cpv): 33169000 Surgical instruments
Lot: LOT-0079
Main classification (cpv): 33171210 Resuscitation mask