626597-2026 - Ergebnis
Schweden – Drucksachen und zugehörige Erzeugnisse – Profilprodukter
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Profilprodukter
Beschreibung: Syftet med upphandlingen är att säkerställa att Köparen har tillgång till ett ändamålsenligt och kostnadseffektivt sortiment av produkter med tillhörande lagerhållning och distribution under avtalstiden. Upphandlingen ska bidra till en stabil och effektiv försörjning av aktuella produkter samt möjliggöra avrop från både bas sortiment och övrigt sortiment efter Köparens behov.
Interne Kennung: 4538/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22000000 Drucksachen und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22460000 Werbeschriften, Verkaufskataloge und Handbücher
5. Los
Los: LOT-0000