626606-2025 - Ergebnis
Polen – Reinigungsdienste – Bieżące utrzymanie czystości nieruchomości budynkowych oraz przyległej do nich powierzchni zewnętrznej, stanowiących własność oraz zarządzanych przez Szczecińskie TBS, w podziale na części: część 7, część 8 i część 9
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bieżące utrzymanie czystości nieruchomości budynkowych oraz przyległej do nich powierzchni zewnętrznej, stanowiących własność oraz zarządzanych przez Szczecińskie TBS, w podziale na części: część 7, część 8 i część 9
Beschreibung: Bieżące utrzymanie czystości nieruchomości oraz przyległej do nich powierzchni w podziale na części : część 7, część 8 i część 9
Vorherige Bekanntmachung: 347136-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zgodnie z SWZ
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Bieżące utrzymanie czystości nieruchomości budynkowych oraz powierzchni zewnętrznej część 7
Beschreibung: Bieżące utrzymanie czystości nieruchomości budynkowych oraz powierzchni zewnętrznej część 7
Interne Kennung: cz.7
Los: LOT-0002
Titel: Bieżące utrzymanie czystości nieruchomości budynkowych oraz powierzchni zewnętrznej część 8
Beschreibung: Bieżące utrzymanie czystości nieruchomości budynkowych oraz powierzchni zewnętrznej część 8
Interne Kennung: cz.8
Los: LOT-0003
Titel: Bieżące utrzymanie czystości nieruchomości budynkowych oraz powierzchni zewnętrznej część 9
Beschreibung: Bieżące utrzymanie czystości nieruchomości budynkowych oraz powierzchni zewnętrznej część 9
Interne Kennung: cz.9