2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa oleju opałowego lekkiego L-1 do obiektów KPRP
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż wraz z sukcesywnymi dostawami oleju opałowego lekkiego L-1 (oleju napędowego grzewczego do celów opałowych) spełniającego wymagania określone w Polskiej Normie PN-C-96024-2020-12 dla oleju opałowego lekkiego*, do obiektów Kancelarii Prezydenta RP (zwanych dalej: KPRP). * Zamawiający pisząc „olej opałowy lekki”, ma na myśli również „olej napędowy grzewczy” lub „olej opałowy”, o których mowa w niniejszej dokumentacji. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części w skład, których wchodzą następujące obiekty: 1) CZĘŚĆ I: • Rezydencja Prezydenta RP Promnik, Ruda Tarnowska, 08-470 Wilga; • Zespół Obiektów Klarysew, ul. Saneczkowa 14 i ul. Saneczkowa 21, 05-520 Konstancin-Jeziorna; 2) CZĘŚĆ II: • Rezydencja Prezydenta RP na Mierzei Helskiej, ul. Helska 3, 84-141 Hel. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 6 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ). Przedmiot zamówienia musi odpowiadać parametrom ilościowym i jakościowym określonym przez Zamawiającego.
Interne Kennung: ZP.CO-22/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09135100 Heizöl
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ I
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż wraz z sukcesywnymi dostawami oleju opałowego lekkiego L-1 (oleju napędowego grzewczego do celów opałowych) spełniającego wymagania określone w Polskiej Normie PN-C-96024-2020-12 dla oleju opałowego lekkiego*, do obiektów Kancelarii Prezydenta RP (zwanych dalej: KPRP). * Zamawiający pisząc „olej opałowy lekki”, ma na myśli również „olej napędowy grzewczy” lub „olej opałowy”, o których mowa w niniejszej dokumentacji. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części w skład, których wchodzą następujące obiekty: 1) CZĘŚĆ I: • Rezydencja Prezydenta RP Promnik, Ruda Tarnowska, 08-470 Wilga; • Zespół Obiektów Klarysew, ul. Saneczkowa 14 i ul. Saneczkowa 21, 05-520 Konstancin-Jeziorna. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 6 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ). Przedmiot zamówienia musi odpowiadać parametrom ilościowym i jakościowym określonym przez Zamawiającego. 4. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Projektowanych postanowieniach umowy (PPU), stanowiących Załącznik nr 8 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ II
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż wraz z sukcesywnymi dostawami oleju opałowego lekkiego L-1 (oleju napędowego grzewczego do celów opałowych) spełniającego wymagania określone w Polskiej Normie PN-C-96024-2020-12 dla oleju opałowego lekkiego*, do obiektów Kancelarii Prezydenta RP (zwanych dalej: KPRP). * Zamawiający pisząc „olej opałowy lekki”, ma na myśli również „olej napędowy grzewczy” lub „olej opałowy”, o których mowa w niniejszej dokumentacji. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części w skład, których wchodzą następujące obiekty: 2) CZĘŚĆ II: • Rezydencja Prezydenta RP na Mierzei Helskiej, ul. Helska 3, 84-141 Hel. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 6 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ). Przedmiot zamówienia musi odpowiadać parametrom ilościowym i jakościowym określonym przez Zamawiającego. 4. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Projektowanych postanowieniach umowy (PPU), stanowiących Załącznik nr 8 do SWZ.
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ZP.CO-22/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09135100 Heating oil
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: CZĘŚĆ I
Lot: LOT-0002
Title: CZĘŚĆ II