2. Verfahren
Verfahren
Titel: dostawa subskrypcji oprogramowania Microsoft lub oprogramowania równoważnego na potrzeby podmiotów Sieci Badawczej Łukasiewicz
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa subskrypcji produktów oprogramowania standardowego platformy oraz pakietów oprogramowania dodatkowego w ramach programów licencyjnych: Enrollment for Education Solutions, Enterprise Agreement Subscription - Goverment oraz Enterprise Agreement Subscription – Commercial lub oprogramowania równoważnego w okresie IV Cyklów Rozliczeniowych, na rzecz podmiotów Sieci Badawczej Łukasiewicz określonych w § 1 Projektowanych Postanowień Umowy (dalej PPU) - załącznik nr 4 do SWZ. 2. Opis przedmiotu zamówienia, w tym poszczególne programy licencyjne i liczby subskrypcji przypisane do każdego z programów licencyjnych, rodzaj Oprogramowania oraz opis równoważności określa załącznik nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia (dalej OPZ) oraz załącznik nr 4 do SWZ – projektowane postanowienia umowy (dalej PPU).
Interne Kennung: DZP.26.37.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48310000 Dokumentenerstellungssoftwarepaket, 48223000 E-Mail-Softwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa subskrypcji produktów oprogramowania standardowego platformy oraz pakietów oprogramowania dodatkowego w ramach programów licencyjnych: Enrollment for Education Solutions, Enterprise Agreement Subscription - Goverment oraz Enterprise Agreement Subscription – Commercial lub oprogramowania równoważnego w okresie IV Cyklów Rozliczeniowych, na rzecz podmiotów Sieci Badawczej Łukasiewicz określonych w § 1 Projektowanych Postanowień Umowy (dalej PPU) - załącznik nr 4 do SWZ. 2. Opis przedmiotu zamówienia, w tym poszczególne programy licencyjne i liczby subskrypcji przypisane do każdego z programów licencyjnych, rodzaj Oprogramowania oraz opis równoważności określa załącznik nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia (dalej OPZ) oraz załącznik nr 4 do SWZ – projektowane postanowienia umowy (dalej PPU).
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje skorzystania z prawa opcji zgodnie z zasadami opisanymi w rozdziale IV ust. 8 SWZ