2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bestek 2549, traject 87, Herinrichting en groot onderhoud N785 Schelmseweg
Beschreibung: Het uit te voeren werk is gelegen aan de N785 Schelmseweg en de N784 Apeldoornseweg en gelegen in de gemeenten Arnhem en Rozendaal. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Opruimingswerk (hoeveelheid ca. 500 are) b. Grondwerk (hoeveelheid ca. 20.000 m3) c. Aanbrengen riolering (hoeveelheid ca. 1.150 m2) d Aanbrengen funderingslagen (hoeveelheid ca. 24.000 m2) e. Aanbrengen asfaltverhardingen (hoeveelheid ca. 11.500) f. Aanbrengen elementenverhardingen (hoeveelheid ca. 1.200 m2) g. Aanbrengen betonverhardingen (hoeveelheid ca. 600 m2) h. Markering en bebording (hoeveelheid ca. 21 km ) i. Verkeersmaatregelen (hoeveelheid ca. 2 omleiding) j. Bijkomende werkzaamheden 05 Tijdsbepaling Aanvang werkzaamheden op maandag 5 april 2027 Het werk moet uiterlijk op vrijdag 30 juli 2027 worden opgeleverd.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233141 Straßeninstandhaltungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45233141 Road-maintenance works
5. Lot
Lot: LOT-0000