626647-2026 - Wettbewerb
Polen – Antiseptika und Desinfektionsmittel – Dostawa środków dezynfekcyjnych i pojemników na odpady medyczne
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa środków dezynfekcyjnych i pojemników na odpady medyczne
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków dezynfekcyjnych i pojemników na odpady medyczne: 1. Dezynfekcja w pralni — Pakiet 1 2. Dezynfekcja skóry, rąk, błon śluzowych - Pakiet 2 3. Antyseptyka cz. 1 - Pakiet 3 4. Antyseptyka cz. 2 — Pakiet 4 5. Dezynfekcja endoskopów — Pakiet 5 6. Dezynfekcja narzędzi — Pakiet 6 7. Dezynfekcja powierzchni - Pakiet 7 8. Dezynfekcja powierzchni w oddziale noworodkowym — Pakiet 8 9. Dekontaminacja przed zabiegiem — Pakiet 9 10. Pojemniki na odpady medyczne - Pakiet 10 11. Antyseptyka Cz. 3 - Pakiet 11 12. Środki do mycia i dezynfekcji sond do echokardiografii przezprzełykowej - Pakiet 12 13. Produkty do zamgławiania - Pakiet 13 14. Gaziki- Pakiet 14 15. Środki do mycia i płukania do myjni/dezynfektora – Pakiet 15 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne KennungPN/21/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
LosLOT-0001
TitelDezynfekcja w pralni — Pakiet 1
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków dezynfekcyjnych i pojemników na odpady medyczne: Dezynfekcja w pralni — Pakiet 1 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne KennungPakiet nr 1
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega sobie, że przy realizacji zamówienia będzie miał prawo skorzystać z prawa opcji, które przejawia się tym, że Zamawiający może zwiększyć o 40% realizację zamówienia w stosunku do podstawowego zakresu zamówienia określonego w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym zał. nr 1 do SWZ. Zamawiający zastrzega sobie możliwość niezrealizowania do 20% przedmiotu zamówienia określonego w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym zał. nr 1 do SWZ.
LosLOT-0002
TitelDezynfekcja skóry, rąk, błon śluzowych - Pakiet 2
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków dezynfekcyjnych i pojemników na odpady medyczne: Dezynfekcja skóry, rąk, błon śluzowych - Pakiet 2 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne KennungPakietnr 2
LosLOT-0003
TitelAntyseptyka cz. 1 - Pakiet 3
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków dezynfekcyjnych i pojemników na odpady medyczne: Antyseptyka cz. 1 - Pakiet 3 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne KennungPakiet nr 3
LosLOT-0004
TitelAntyseptyka cz. 2 — Pakiet 4
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków dezynfekcyjnych i pojemników na odpady medyczne: Antyseptyka cz. 2 — Pakiet 4 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne KennungPakiet nr 4
LosLOT-0005
TitelDezynfekcja endoskopów — Pakiet 5
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków dezynfekcyjnych i pojemników na odpady medyczne: Dezynfekcja endoskopów — Pakiet 5 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne KennungPakiet nr 5
LosLOT-0006
TitelDezynfekcja narzędzi — Pakiet 6
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków dezynfekcyjnych i pojemników na odpady medyczne: Dezynfekcja narzędzi — Pakiet 6 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne KennungPakiet nr 6
LosLOT-0007
TitelDezynfekcja powierzchni - Pakiet 7
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków dezynfekcyjnych i pojemników na odpady medyczne: Dezynfekcja powierzchni - Pakiet 7 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne KennungPakiet nr 7
LosLOT-0008
TitelDezynfekcja powierzchni w oddziale noworodkowym — Pakiet 8
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków dezynfekcyjnych i pojemników na odpady medyczne: Dezynfekcja powierzchni w oddziale noworodkowym — Pakiet 8 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne KennungPakiet nr 8
LosLOT-0009
TitelDekontaminacja przed zabiegiem — Pakiet 9
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków dezynfekcyjnych i pojemników na odpady medyczne: Dekontaminacja przed zabiegiem — Pakiet 9 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne KennungPakiet nr 9
LosLOT-0010
TitelPojemniki na odpady medyczne - Pakiet 10
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków dezynfekcyjnych i pojemników na odpady medyczne: Pojemniki na odpady medyczne - Pakiet 10 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne KennungPakiet nr 10
Haupteinstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
LosLOT-0011
TitelAntyseptyka cz. 3 - Pakiet 11
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków dezynfekcyjnych i pojemników na odpady medyczne: Antyseptyka Cz. 3 - Pakiet 11 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne KennungPakiet nr 11
LosLOT-0012
TitelŚrodki do mycia i dezynfekcji sond do echokardiografii przezprzełykowej - Pakiet 12
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków dezynfekcyjnych i pojemników na odpady medyczne: Środki do mycia i dezynfekcji sond do echokardiografii przezprzełykowej - Pakiet 12 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne KennungPakiet nr 12
LosLOT-0013
TitelProdukty do zamgławiania - Pakiet 13
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków dezynfekcyjnych i pojemników na odpady medyczne: Produkty do zamgławiania - Pakiet 13 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne KennungPakiet nr 13
LosLOT-0014
TitelGaziki - Pakiet 14
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków dezynfekcyjnych i pojemników na odpady medyczne: Gaziki- Pakiet 14 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne KennungPakiet nr 14
LosLOT-0015
TitelŚrodki do mycia i płukania do myjni/dezynfektora – Pakiet 15
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków dezynfekcyjnych i pojemników na odpady medyczne: Środki do mycia i płukania do myjni/dezynfektora – Pakiet 15 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne KennungPakiet nr 15