2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie przeglądów i napraw pogwarancyjnych Rezonansu Magnetycznego Magnetom Skyra Produkcji Firmy Siemens Healthcare Sp. z o.o. dla potrzeb Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usług w zakresie przeglądów i napraw pogwarancyjnych Rezonansu Magnetycznego Magnetom Skyra Produkcji Firmy Siemens Healthcare Sp. z o.o. dla potrzeb Mazowieckiego Szpitala bródnowskiego Sp. z o.o., MSB/PN/51/07/2026, których szczegółowy zakres i przedmiot zamówienia został określony w załączniku nr 9 do SWZ (OPZ). Szczegółowe obowiązki Wykonawcy opisane są w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: MSB/PN/51/07/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
626665-2026 - Competition
Poland – Repair and maintenance services of medical equipment – Świadczenie usług w zakresie przeglądów i napraw pogwarancyjnych Rezonansu Magnetycznego Magnetom Skyra Produkcji Firmy Siemens Healthcare Sp. z o.o. dla potrzeb Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o.
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: MSB/PN/51/07/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50421000 Repair and maintenance services of medical equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001