2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aplinkos stebėjimo kamerų Radviliškio rajono savivaldybės nuomos, įrengimo ir priežiūros paslaugos
Beschreibung: Pirkimo objektas – aplinkos stebėjimo vaizdo kamerų Radviliškio mieste nuomos, įrengimo ir priežiūros paslaugos, apimančios: 1. Stacionarių (42 vnt.) ir valdomų (PTZ) (5 vnt.) vaizdo stebėjimo kamerų įrengimą ir parengimą eksploatacijai 21 (dvidešimt vienoje) Radviliškio miesto vietoje. Kameros įrengiamos pagal su Užsakovu suderintą vaizdo kamerų vietų ir matymo aprėpties schemą. Įrengimas apima visos reikalingos kamerų infrastruktūros sumontavimą. 2. Transporto priemonių valstybinių numerių atpažinimo (LPR) kamerų (7 vnt.) įrengimą nurodytose vietose. Įrengimas apima visos reikalingos kamerų infrastruktūros sumontavimą. 3. Vaizdo stebėjimo, valdymo, įrašymo ir analizės programinės įrangos ir jai skirto vaizdo duomenų archyvo įsigijimą ir įdiegimą. 4. Vaizdo stebėjimo kompiuterinės darbo vietos (centrinio pulto) įrengimą adresu Gedimino g. 8, Radviliškis. 5. Nuotolinės darbo vietos integracijai su Lietuvos policija įrengimą. 6. Kitos veikimui reikalingos įrangos (tinklo įrenginiai, elektros maitinimo įrenginiai ir kt.) įrengimą. 7. Duomenų perdavimo ir elektros maitinimo linijų nutiesimą ir (ar) nuomą. 8. Vaizdo signalo ir duomenų perdavimo užtikrinimą bei kitų su VSS eksploatacija susijusių paslaugų teikimą. 9. Nepertraukiamą visų kamerų vaizdo įrašymą bei saugojimą ne mažiau kaip 30 parų. 10. Techninės ir programinės įrangos priežiūrą sutarties galiojimo laikotarpiu.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35125300 Sicherheitskameras
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0