See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług drogowego przewozu pracowników „PKP Intercity” S.A.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usług drogowego przewozu pracowników „PKP Intercity” S.A. 2. Przedmiot zamówienia zostaje podzielony na szesnaście odrębnych części. Poszczególne części obejmują: 1) część 1 przedmiotu zamówienia – przewóz pracowników na trasie Katowice (ul Korfantego 2) – Zakopane (Dworzec PKP) – Katowice (ul Korfantego 2), 2) część 2 przedmiotu zamówienia – przewóz pracowników na trasie Kraków (ul. Lubicz 19) – Zakopane (Dworzec PKP) – Kraków (ul. Lubicz 19), 3) część 3 przedmiotu zamówienia – przewóz pracowników na trasie Katowice (ul Korfantego 2) – Bielsko Biała (ul. Trakcyjna 2) – Katowice (ul Korfantego 2), 4) część 4 przedmiotu zamówienia – przewóz pracowników na trasie Rzeszów (Dworzec PKP) – Przemyśl Bakończyce (ul. Nestora 1-Tajwan) – Rzeszów (Dworzec PKP), 5) część 5 przedmiotu zamówienia – przewóz pracowników na trasie Zagórz (Dworzec PKP) – Jasło (Dworzec PKP) – Rzeszów (Dworzec PKP) – Jasło (Dworzec PKP) – Zagórz(Dworzec PKP), 6) część 6 przedmiotu zamówienia – przewóz pracowników na trasach Kraków Gł. – Kraków Zachód (ul Składowa 17) – Kraków Płaszów – Kraków ul. Półłanki 1 – Kraków Gł., 7) część 7 przedmiotu zamówienia – przewóz pracowników na trasach Przemyśl Bakończyce (ul. Nestora 1-Tajwan) – Przemyśl (Dworzec PKP) Plac Legionów 1, 8) część 8 przedmiotu zamówienia – przewóz pracowników na trasach Skarżysko Kamienna (Dworzec PKP) – Kielce (Dworzec PKP), 9) część 9 przedmiotu zamówienia – przewóz pracowników na trasach Zawiercie (PKP Dworzec) – Katowice (PKP Dworzec), 10) część 10 przedmiotu zamówienia – przewóz pracowników na trasach Zgorzelec (ul. Cienista 10) – Wrocław (ul. Sucha 10-12) – Zgorzelec (ul. Cienista 10), 11) część 11 przedmiotu zamówienia – przewóz pracowników na trasach Wrocław (ul. Sucha 10-12) – Zgorzelec (ul. Cienista 10) – Wrocław (ul. Sucha 10-12), 12) część 12 przedmiotu zamówienia – przewóz pracowników na trasach Piła (ul. Zygmunta Starego 1) – Krzyż Wielkopolski (ul. Wojska Polskiego 108) – Piła (ul. Zygmunta Starego 1), 13) część 13 przedmiotu zamówienia – przewóz pracowników na trasach (Bahnhofsplatz 11), 15230 Frankfurt (Oder), Niemcy – Rzepin (ul. Dworcowa 78), 14) część 14 przedmiotu zamówienia – przewóz pracowników na trasach Gorzów Wielkopolski (ul. Dworcowa 1) – Poznań (ul. Zachodnia 4) – Gorzów Wielkopolski (ul. Dworcowa 1), 15) część 15 przedmiotu zamówienia – przewóz pracowników na trasach Poznań (ul. Zachodnia 4) – Zielona Góra (ul. Dworcowa 32) – Poznań (ul. Zachodnia 4), 16) część 16 przedmiotu zamówienia – przewóz pracowników na trasach Wrocław (ul. Sucha 10-12)– Zielona Góra (ul. Dworcowa 32) – Wrocław (ul. Sucha 10-12), 17) część 17 przedmiotu zamówienia - przewóz pracowników na trasach Jelenia Góra (ul. 1-go Maja 77) – Wrocław (ul. Sucha 10-12) – Jelenia Góra (ul. 1-go Maja 77), 18) część 18 przedmiotu zamówienia - część 18 zamówienia – przewóz pracowników na trasach Poznań (ul. Zachodnia 4) – Rzepin (ul. Dworcowa 78) – Poznań (ul. Zachodnia 4), 19) część 19 przedmiotu zamówienia - przewóz pracowników na trasach Białogard (ul. Marcina Borzymowskiego 1) – Kołobrzeg (ul. Kolejowa 5) – Białogard (ul. Marcina Borzymowskiego 1), 20) część 20 przedmiotu zamówienia - przewóz pracowników na trasach Piła (ul. Zygmunta Starego 1) – Bydgoszcz (ul. Zygmunta Augusta 7, 21) część 21 przedmiotu zamówienia – przewóz pracowników na trasach Białystok (ul. Kolejowa 11B) – Suwałki (ul. Kolejowa 22) – Białystok (ul. Kolejowa 11B), 22) część 22 przedmiotu zamówienia – przewóz pracowników na trasach Hrubieszów (ul. Kolejowa 10) – Lublin (ul. Plac Dworcowy 1), 23) część 23 przedmiotu zamówienia – przewóz pracowników na trasach Łódź Widzew (ul. Służbowa 10) – Łódź Fabryczna (ul. Traugutta 25), 24) część 24 przedmiotu zamówienia – przewóz pracowników na trasach Lublin (ul. Plac Dworcowy 1) – Zamość (ul. Szczebrzeska 11) – Lublin (ul. Plac Dworcowy 1).
Interne Kennung: 26/WNP-039078/ITiUP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60170000 Vermietung von Fahrzeugen zur Personenbeförderung mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1- przewóz pracowników na trasie Katowice – Zakopane – Katowice
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest przewóz pracowników na trasie na trasie Katowice (ul Korfantego 2) – Zakopane (Dworzec PKP) – Katowice (ul Korfantego 2), 2. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określają Projektowane postanowienia umów, które stanowią Załącznik nr 1 do SWZ (tożsamy dla wszystkich części zamówienia).
Interne Kennung: Część 1 zamówienia
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji będzie polegało na możliwości: 1) zwiększenia liczby kursów w stosunku do liczby kursów wynikających z zamówienia podstawowego lub 2) przewozu na nowej trasie (trasa inna niż podstawowa, z innym punktem początkowym i/lub końcowym, jednak oddalonym nie więcej niż 50 km od dotychczasowego punktu początkowego lub końcowego). do 30 % wartości zamówienia podstawowego w ramach poszczególnych umów.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 przedmiotu zamówienia – przewóz pracowników na trasie Kraków – Zakopane – Kraków
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest przewóz pracowników na trasie trasie Kraków (ul. Lubicz 19) – Zakopane (Dworzec PKP) – Kraków (ul. Lubicz 19) 2. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określają Projektowane postanowienia umów, które stanowią Załącznik nr 1 do SWZ (tożsamy dla wszystkich części zamówienia).
Interne Kennung: Część 2 zamówienia
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 przedmiotu zamówienia – przewóz pracowników na trasie Katowice – Bielsko Biała – Katowice
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest przewóz pracowników na trasie Katowice (ul Korfantego 2) – Bielsko Biała (ul. Trakcyjna 2) – Katowice (ul Korfantego 2) 2. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określają Projektowane postanowienia umów, które stanowią Załącznik nr 1 do SWZ (tożsamy dla wszystkich części zamówienia).
Interne Kennung: Część 3 zamówienia
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 przedmiotu zamówienia – przewóz pracowników na trasie Rzeszów (Dworzec PKP) – Przemyśl Bakończyce – Rzeszów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest przewóz – przewóz pracowników na trasie Rzeszów (Dworzec PKP) – Przemyśl Bakończyce (ul. Nestora 1-Tajwan) – Rzeszów (Dworzec PKP), 2. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określają Projektowane postanowienia umów, które stanowią Załącznik nr 1 do SWZ (tożsamy dla wszystkich części zamówienia).
Interne Kennung: Część 4 zamówienia
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 przedmiotu zamówienia – przewóz pracowników na trasie Zagórz – Jasło – Rzeszów Jasło – Zagórz
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest przewóz pracowników na trasie Zagórz (Dworzec PKP) – Jasło (Dworzec PKP) – Rzeszów (Dworzec PKP) – Jasło (Dworzec PKP) – Zagórz(Dworzec PKP), 2. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określają Projektowane postanowienia umów, które stanowią Załącznik nr 1 do SWZ (tożsamy dla wszystkich części zamówienia).
Interne Kennung: Część 5 zamówienia
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji będzie polegało na możliwości: 1) zwiększenia liczby kursów w stosunku do liczby kursów wynikających z zamówienia podstawowego lub 2) przewozu na nowej trasie (trasa inna niż podstawowa, z innym punktem początkowym i/lub końcowym, jednak oddalonym nie więcej niż 50 km od dotychczasowego punktu początkowego lub końcowego). do 30 % wartości zamówienia podstawowego w ramach poszczególnych umów
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 przedmiotu zamówienia – przewóz pracowników na trasie Kraków Gł. – Kraków Zachód – Kraków Płaszów – Kraków ul. Półłanki 1 – Kraków Gł.,
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest przewóz pracowników na trasieKraków Gł. – Kraków Zachód (ul Składowa 17) – Kraków Płaszów – Kraków ul. Półłanki 1 – Kraków Gł., 2. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określają Projektowane postanowienia umów, które stanowią Załącznik nr 1 do SWZ (tożsamy dla wszystkich części zamówienia).
Interne Kennung: Część 6 zamówienia
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 przedmiotu zamówienia – przewóz pracowników na trasach Przemyśl Bakończyce – Przemyśl Plac Legionów 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest przewóz pracowników na trasach Przemyśl Bakończyce (ul. Nestora 1-Tajwan) – Przemyśl (Dworzec PKP) Plac Legionów 1, 2. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określają Projektowane postanowienia umów, które stanowią Załącznik nr 1 do SWZ (tożsamy dla wszystkich części zamówienia).
Interne Kennung: Część 7 zamówienia
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji będzie polegało na mozliwości 1) zwiększenia liczby kursów w stosunku do liczby kursów wynikających z zamówienia podstawowego lub 2) przewozu na nowej trasie (trasa inna niż podstawowa, z innym punktem początkowym i/lub końcowym, jednak oddalonym nie więcej niż 50 km od dotychczasowego punktu początkowego lub końcowego). do 30 % wartości zamówienia podstawowego w ramach poszczególnych umów.
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 przedmiotu zamówienia – przewóz pracowników na trasach Skarżysko Kamienna – Kielce
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest przewóz pracowników na trasach Skarżysko Kamienna (Dworzec PKP) – Kielce (Dworzec PKP), 2. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określają Projektowane postanowienia umów, które stanowią Załącznik nr 1 do SWZ (tożsamy dla wszystkich części zamówienia).
Interne Kennung: Część 8 zamówienia
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 przedmiotu zamówienia – przewóz pracowników na trasach Zawiercie – Katowice
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest przewóz pracowników na trasach Zawiercie (PKP Dworzec) – Katowice (PKP Dworzec), 2. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określają Projektowane postanowienia umów, które stanowią Załącznik nr 1 do SWZ (tożsamy dla wszystkich części zamówienia).
Interne Kennung: Część 9 zamówienia
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 przedmiotu zamówienia – przewóz pracowników na trasach Zgorzelec – Wrocław – Zgorzelec
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest przewóz pracowników na trasach Zgorzelec (ul. Cienista 10) – Wrocław (ul. Sucha 10-12) – Zgorzelec (ul. Cienista 10), 2. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określają Projektowane postanowienia umów, które stanowią Załącznik nr 1 do SWZ (tożsamy dla wszystkich części zamówienia).
Interne Kennung: Część 10 zamówienia
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 przedmiotu zamówienia – przewóz pracowników na trasie Wrocław – Zgorzelec – Wrocław
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest przewóz pracowników na trasie Wrocław (ul. Sucha 10-12) – Zgorzelec (ul. Cienista 10) – Wrocław (ul. Sucha 10-12), 2. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określają Projektowane postanowienia umów, które stanowią Załącznik nr 1 do SWZ (tożsamy dla wszystkich części zamówienia).
Interne Kennung: Część 11 zamówienia
Los: LOT-0012
Titel: Część 12 przedmiotu zamówienia – przewóz pracowników na trasach Piła – Krzyż Wielkopolski – Piła
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest przewóz pracowników na trasach Piła (ul. Zygmunta Starego 1) – Krzyż Wielkopolski (ul. Wojska Polskiego 108) – Piła (ul. Zygmunta Starego 1), 2. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określają Projektowane postanowienia umów, które stanowią Załącznik nr 1 do SWZ (tożsamy dla wszystkich części zamówienia).
Interne Kennung: Część 12 zamówienia
Los: LOT-0013
Titel: Część 13 przedmiotu zamówienia – przewóz pracowników na trasach (Bahnhofsplatz 11), 15230 Frankfurt (Oder), Niemcy – Rzepin
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest przewóz pracowników na trasach (Bahnhofsplatz 11), 15230 Frankfurt (Oder), Niemcy – Rzepin (ul. Dworcowa 78), 2. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określają Projektowane postanowienia umów, które stanowią Załącznik nr 1 do SWZ (tożsamy dla wszystkich części zamówienia).
Interne Kennung: Część 13 zamówienia
Los: LOT-0014
Titel: Część 14 przedmiotu zamówienia – przewóz pracowników na trasach Gorzów Wielkopolski – Poznań – Gorzów Wielkopolski
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest przewóz przewóz pracowników na trasach Gorzów Wielkopolski (ul. Dworcowa 1) – Poznań (ul. Zachodnia 4) – Gorzów Wielkopolski (ul. Dworcowa 1), 2. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określają Projektowane postanowienia umów, które stanowią Załącznik nr 1 do SWZ (tożsamy dla wszystkich części zamówienia).
Interne Kennung: Część 14 zamówienia
Los: LOT-0015
Titel: Część 15 przedmiotu zamówienia – przewóz pracowników na trasach Poznań – Zielona Góra – Poznań
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest przewóz pracowników na trasach Poznań (ul. Zachodnia 4) – Zielona Góra (ul. Dworcowa 32) – Poznań (ul. Zachodnia 4), 2. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określają Projektowane postanowienia umów, które stanowią Załącznik nr 1 do SWZ (tożsamy dla wszystkich części zamówienia).
Interne Kennung: Część 15 zamówienia
Los: LOT-0016
Titel: Część 16 przedmiotu zamówienia – przewóz pracowników na trasach Wrocław – Zielona Góra – Wrocław
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest przewóz pracowników na trasach Wrocław (ul. Sucha 10-12)– Zielona Góra (ul. Dworcowa 32) – Wrocław (ul. Sucha 10-12), 2. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określają Projektowane postanowienia umów, które stanowią Załącznik nr 1 do SWZ (tożsamy dla wszystkich części zamówienia).
Interne Kennung: Część 16 zamówienia
Los: LOT-0017
Titel: Część 17 przedmiotu zamówienia – przewóz pracowników na trasach Jelenia Góra – Wrocław – Jelenia Góra
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest przewóz pracowników na trasach Jelenia Góra (ul. 1-go Maja 77) – Wrocław (ul. Sucha 10-12) – Jelenia Góra (ul. 1-go Maja 77), 2. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określają Projektowane postanowienia umów, które stanowią Załącznik nr 1 do SWZ (tożsamy dla wszystkich części zamówienia).
Interne Kennung: Część 17 zamówienia
Los: LOT-0018
Titel: Część 18 przedmiotu zamówienia – przewóz pracowników na trasach Poznań – Rzepin – Poznań
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest przewóz pracowników na trasach Poznań (ul. Zachodnia 4) – Rzepin (ul. Dworcowa 78) – Poznań (ul. Zachodnia 4), 2. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określają Projektowane postanowienia umów, które stanowią Załącznik nr 1 do SWZ (tożsamy dla wszystkich części zamówienia).
Interne Kennung: Część 18 zamówienia
Los: LOT-0019
Titel: Część 19 przedmiotu zamówienia – przewóz pracowników na trasach Białogard – Kołobrzeg – Białogard
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest przewóz pracowników na trasach Białogard (ul. Marcina Borzymowskiego 1) – Kołobrzeg (ul. Kolejowa 5) – Białogard (ul. Marcina Borzymowskiego 1), 2. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określają Projektowane postanowienia umów, które stanowią Załącznik nr 1 do SWZ (tożsamy dla wszystkich części zamówienia).
Interne Kennung: Część 19 zamówienia
Los: LOT-0020
Titel: Część 20 przedmiotu zamówienia – przewóz pracowników na trasach Białogard – Kołobrzeg – Białogard
Interne Kennung: Część 20 zamówienia
Los: LOT-0021
Titel: Część 21 przedmiotu zamówienia – przewóz pracowników na trasach Białystok – Suwałki – Białystok
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest przewóz pracowników na trasach Białystok (ul. Kolejowa 11B) – Suwałki (ul. Kolejowa 22) – Białystok (ul. Kolejowa 11B) 2. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określają Projektowane postanowienia umów, które stanowią Załącznik nr 1 do SWZ (tożsamy dla wszystkich części zamówienia).
Interne Kennung: Część 21 zamówienia
Los: LOT-0022
Titel: Część 22 przedmiotu zamówienia – przewóz pracowników na trasach Hrubieszów – Lublin
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest przewóz pracowników na trasach Hrubieszów – Lublin 2. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określają Projektowane postanowienia umów, które stanowią Załącznik nr 1 do SWZ (tożsamy dla wszystkich części zamówienia).
Interne Kennung: Część 22 zamówienia
Los: LOT-0023
Titel: Część 23 przedmiotu zamówienia – przewóz pracowników na trasach Łódź Widzew – Łódź Fabryczna
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest przewóz pracowników na trasach Łódź Widzew (ul. Służbowa 10) – Łódź Fabryczna (ul. Traugutta 25), 2. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określają Projektowane postanowienia umów, które stanowią Załącznik nr 1 do SWZ (tożsamy dla wszystkich części zamówienia).
Interne Kennung: Część 23 zamówienia
Los: LOT-0024
Titel: Część 24 - przedmiotu zamówienia – przewóz pracowników na trasach Lublin – Zamość – Lublin
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest przewóz pracowników na trasach Lublin (ul. Plac Dworcowy 1) – Zamość (ul. Szczebrzeska 11) – Lublin (ul. Plac Dworcowy 1). 2. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określają Projektowane postanowienia umów, które stanowią Załącznik nr 1 do SWZ (tożsamy dla wszystkich części zamówienia).
Interne Kennung: Część 24 zamówienia