See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Decorbouwers in VRT-atelier
Beschreibung: Deze opdracht betreft de inhuur van externe facilitaire medewerkers die worden ingezet in het decoratelier van VRT. De VRT wenst één of meerdere geschikte partners in cascade te selecteren die tijdelijk inzetbare medewerkers kunnen leveren voor uiteenlopende ondersteunende en uitvoerende taken binnen het decoratelier. Hiermee wil de VRT de flexibiliteit en continuïteit van haar interne decorproductie garanderen, zowel tijdens reguliere werking als tijdens piekperiodes in de productieplanning. Dit dossier omvat volgende profielen: - Schrijnwerker - Schilder - Samenbouwer - Decortekenaar - CNC-operator - Decoruitvoerder - Decorcoördinator De inschrijver dient minimaal 2 personen per operationeel profiel gelijktijdig aan te kunnen bieden.[ Doelstellingen van de opdracht: Continuïteit waarborgen. Het verzekeren van een stabiele en betrouwbare toevoer van externe facilitaire medewerkers, zodat het decoratelier steeds operationeel blijft en deadlines van VRT?producties worden gehaald. Flexibele inzetbaarheid Het verkrijgen van een partner die snel en efficiënt medewerkers kan inzetten wanneer er bijkomende capaciteit nodig is, bijvoorbeeld bij dringende opdrachten, seizoenspieken of onvoorziene omstandigheden. Kwaliteitsvolle ondersteuning Het aantrekken van medewerkers met de juiste technische vaardigheden en beroepsattitude, zodat ze onmiddellijk inzetbaar zijn binnen het atelier en bijdragen aan de kwaliteitsstandaarden van de VRT. Efficiënte samenwerking met externe partners Het opbouwen van duurzame werkrelaties met leveranciers die transparante communicatie, correcte opvolging en administratieve nauwkeurigheid garanderen. Operationele ontzorging Het verminderen van de interne administratieve en logistieke belasting (planning, werving, opvolging) door te werken met professionele leveranciers die deze processen beheersen.
Interne Kennung: 2026/OO/1183
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
626678-2026 - Resultaat
België – Diverse reparatie- en onderhoudsdiensten – Decorbouwers in VRT-atelier
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Decorbouwers in VRT-atelier
Interne identificatiecode: 2026/OO/1183
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50800000 Diverse reparatie- en onderhoudsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1