2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na obszarze Powiatu Bytowskiego
Beschreibung: Transport drogowy osób na liniach: Relacje powiatowe i ponadpowiatowe: 1) Miastko - Człuchów przez Koczałę i Przechlewo; 2) Bytów - Osława Dąbrowa przez Studzienice; 3) Bytów - Trzebielino przez Kołczygłowy; 4) Bytów - Wargowo przez Czarną Dąbrówkę; 5) Borowy Młyn - Bytów przez Lipnicę; 6) Bytów - Miastko przez Tuchomie; 7) Bytów - Miastko przez Brzeźno Szlacheckie; 8) Bytów - Bytów przez Rokity, Czarną Dąbrówkę; 9) Bytów - Brzeźno Szlacheckie przez Płotowo - Lipnica; 10) Bytów - Słupsk przez Czarna Dąbrówka, Łupawa; 11) Kołczygłowy - Kawcze przez Miastko; 12) Bytów - Bytów przez Grzmiąca, Borzytuchom; 13) Miastko - Miastko przez Przęsin, Piaszczyna, Kramarzyny.
Verfahrensart: Wettbewerbliche Vergabeverfahren (Artikel 5 Absatz 3 der Verordnung (EG) Nr. 1370/2007)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001