Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Rīga (LV00A)
Land: Lettland
Zusätzliche Informationen: Telpu uzkopšanas vieta ir pasūtītāja telpas Brīvības bulvāris 36, Rīga un Raiņa bulvāris 15, Rīga.
Allgemeine Informationen