2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa węzła przesiadkowego – Plac Kotlarza w ramach zadania „Rozwój infrastruktury mobilności miejskiej na terenie Obszaru Funkcjonalnego Radomia – Etap I”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest budowa węzła przesiadkowego – Plac Kotlarza w ramach zadania „Rozwój infrastruktury mobilności miejskiej na terenie Obszaru Funkcjonalnego Radomia – Etap I”. Zamówienie jest realizowane w ramach zadania budżetowego pn. „Rozwój infrastruktury mobilności miejskiej na terenie Obszaru Funkcjonalnego Radomia – etap I i II”. Zamówienie obejmuje wykonanie robót drogowych na odcinku długości 400 m: - roboty rozbiórkowe, rozbiórki krawężników z elementów betonowych, - korytowanie, - wykonanie warstw konstrukcyjnych, warstwy podbudowy z kruszywa, - wykonanie nawierzchni jezdni i ścieżek rowerowych z betonu asfaltowego, - wykonanie zjazdów, chodników z kostki betonowej wibroprasowanej, - wykonanie nawierzchni zatok autobusowych z kostki granitowej 15/17, - roboty wykończeniowe: regulacja wysokościowa studni, zasuw kanalizacji wodociągowej, wykonanie oznakowania pionowego i poziomego, wykonanie zieleni, - przebudowa sieci elektrycznej i teletechnicznej, - przebudowa sieci CO i gazowej, - montaż tablic SDIP i biletomatów, wiat przystankowych, - aktualizacja dokumentacji sygnalizacji świetlnej, - przebudowa sygnalizacji świetlnej.
Vorherige Bekanntmachung: 416251-2026
Interne Kennung: DZ.2603.53.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233120 Straßenbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233140 Straßenarbeiten, 45100000 Baureifmachung, 45233290 Installation von Straßenschildern, 45231220 Bauarbeiten für Gasfernleitungen, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77211500 Baumpflege, 45112300 Aufschüttung und Landgewinnungsarbeiten, 77211400 Fällen von Bäumen, 71322500 Technische Planungsleistungen für Verkehrsanlagen, 45233294 Installation von Straßenverkehrssignalen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest budowa węzła przesiadkowego – Plac Kotlarza w ramach zadania „Rozwój infrastruktury mobilności miejskiej na terenie Obszaru Funkcjonalnego Radomia – Etap I”. Zamówienie jest realizowane w ramach zadania budżetowego pn. „Rozwój infrastruktury mobilności miejskiej na terenie Obszaru Funkcjonalnego Radomia – etap I i II”. Zamówienie obejmuje wykonanie robót drogowych na odcinku długości 400 m: - roboty rozbiórkowe, rozbiórki krawężników z elementów betonowych, - korytowanie, - wykonanie warstw konstrukcyjnych, warstwy podbudowy z kruszywa, - wykonanie nawierzchni jezdni i ścieżek rowerowych z betonu asfaltowego, - wykonanie zjazdów, chodników z kostki betonowej wibroprasowanej, - wykonanie nawierzchni zatok autobusowych z kostki granitowej 15/17, - roboty wykończeniowe: regulacja wysokościowa studni, zasuw kanalizacji wodociągowej, wykonanie oznakowania pionowego i poziomego, wykonanie zieleni, - przebudowa sieci elektrycznej i teletechnicznej, - przebudowa sieci CO i gazowej, - montaż tablic SDIP i biletomatów, wiat przystankowych, - aktualizacja dokumentacji sygnalizacji świetlnej, - przebudowa sygnalizacji świetlnej. Zakres zamówienia: długość 400 m.