See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het uitvoeren van interhospitaal ziekenvervoer
Beschreibung: Deze opdracht betreft het uitvoeren van niet-dringend vervoer bij het ontslag uit een ziekenhuis en met opname in een ander erkend ziekenhuis of zorginstelling.
Interne Kennung: PPP0UJ-4119/6746/VOPMVB/JDS/DDW/D34240322
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85143000 Einsatz von Krankenwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Uitvoeren van liggend interhospitaal vervoer op week- en zaterdagen
Beschreibung: Deze opdracht betreft het uitvoeren van niet-dringend liggend vervoer van een patiënt van het ene naar het andere ziekenhuis. Dit vervoer wordt uitgevoerd met de ambulance van het verwijzende ziekenhuis, begeleid door twee ambulanciers van het verwijzende ziekenhuis.
Interne Kennung: VOPMVB/JDS/DDW/D34240322_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Toegestane opties (Niet gespecifieerd) Vereiste opties (Niet gespecifieerd)
Los: LOT-0002
Titel: Uitvoeren van liggend interhospitaal vervoer op zon- en feestdagen
Beschreibung: Uitvoeren van liggend interhospitaal vervoer op zon- en feestdagen
Interne Kennung: VOPMVB/JDS/DDW/D34240322_2
Los: LOT-0003
Titel: Uitvoeren van liggend interhospitaal vervoer gedurende nachten
Beschreibung: Uitvoeren van liggend interhospitaal vervoer gedurende nachten
Interne Kennung: VOPMVB/JDS/DDW/D34240322_3
Los: LOT-0004
Titel: Uitvoeren van zittend interhospitaal vervoer
Beschreibung: Deze opdracht betreft het uitvoeren van niet-dringend zittend vervoer van een patiënt van het ene naar het andere ziekenhuis. Dit vervoer wordt uitgevoerd met een taxi.
Interne Kennung: VOPMVB/JDS/DDW/D34240322_4
Los: LOT-0005
Titel: Uitvoeren van interhospitaal rolstoelvervoer
Beschreibung: Deze opdracht betreft het uitvoeren van niet-dringend liggend vervoer van een patiënt van het ene naar het andere ziekenhuis. Dit vervoer wordt uitgevoerd door een taxibedrijf met wagens aangepast voor het vervoeren van rolstoelpatiënten.
Interne Kennung: VOPMVB/JDS/DDW/D34240322_5
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Other single stage procedure
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85143000 Ambulance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: VOPMVB/JDS/DDW/D34240322_1
Options:
Lot: LOT-0002
Internal identifier: VOPMVB/JDS/DDW/D34240322_2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: VOPMVB/JDS/DDW/D34240322_3
Lot: LOT-0004
Internal identifier: VOPMVB/JDS/DDW/D34240322_4
Lot: LOT-0005
Internal identifier: VOPMVB/JDS/DDW/D34240322_5