2. Verfahren
Verfahren
Titel: Powiatowe przewozy pasażerskie
Beschreibung: Powiatowe przewozy pasażerskie w publicznym transporcie zbiorowym na sieci komunikacyjnej obejmującej obszar Powiatu Wejherowskiego, Puckiego, Kartuskiego, Lęborskiego i Miasta Gdynia dla których Powiat jest organizatorem publicznego transportu zbiorowego
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001