2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst huur ‘audio voor events’ en ‘display&projectie’ materiaal
Beschreibung: De Erasmushogeschool Brussel heeft de intentie om binnenkort over te gaan tot het afsluiten van een raamovereenkomst betreffende de huur van ‘audio voor events’ en ‘display&projectie’ materiaal.
Interne Kennung: JUR/2026/HUAEDP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32321300 Audiovisueller Bedarf
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: JUR/2026/HUAEDP - 1
Beschreibung: perceel 1: audio voor events;
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: JUR/2026/HUAEDP - 2
Beschreibung: perceel 2: display& projectie
Interne Kennung: 2