626716-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Bauarbeiten – Obnova vodovodního přivaděče DN 500 Hosov – Jihlava
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelObnova vodovodního přivaděče DN 500 Hosov – Jihlava
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je komplexní obnova části vodovodního přivaděče DN 500 mezi Hosovem a Jihlavou, včetně všech souvisejících stavebních, technologických a elektroinstalačních prací nezbytných pro jeho uvedení do provozu. Předmět plnění veřejné zakázky je blíže specifikován v obchodních a platebních podmínkách (Příloha č. 3 dokumentace zadávacího řízení), projektové dokumentaci a soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr (dále jen „soupis prací“), (Příloha č. 4 dokumentace zadávacího řízení).
Interne KennungObnova vodovodního přivaděče DN 500 Hosov – Jihlava
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45232100 Nebenarbeiten für Wasserrohrleitungen
5. Los
LosLOT-0001