See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Flextender Winter 2026/2027
Beschreibung: Huur, als dienst, van tijdelijk inzetbaar regelbaar vermogen (aggregaten/BESS/hybride) van maximaal 46 MW voor invoeding op het net in het congestiegebied FGU, periode 1 november 2026–31 maart 2027. Beoogd wordt een raamovereenkomst met vijf percelen (30, 16, 5, 2 en 1 MW).
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65300000 Stromversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65400000 Andere Energieversorgungsquellen
5. Los
Los: LOT-0000