See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Dukla
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Dukla. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 6 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 481447-2025
Interne Kennung: OSP.271.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego z napędem 4x4 dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Dukli. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku Nr 6 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Dane przedmiotu umowy konieczne do rejestracji zostaną wpisane w protokole odbioru techniczno-jakościowego. 3. Dostarczony pojazd musi spełniać wszystkiego wymagania określone przez polskie przepisy prawa i normy.