626747-2026 - Wettbewerb
Bulgarien – Wechselrichter – Доставка на индустриална непрекъсваема токозахранваща система
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Доставка на индустриална непрекъсваема токозахранваща система
Beschreibung: Предметът на обществената поръчка е да бъде сключен договор и да бъде избран изпълнител, притежаващ необходимите технически възможности, опит и квалификация по предмета ѝ, на когото да бъде възложено осъществяването на дейностите, попадащи в обхвата, в пълен обем и при пълно съответствие с изискванията и условията на Възложителя, обективирани в Техническа спецификация. В обхвата на настоящата обществена поръчка попадат следните дейности: - Доставка на 1 (един) брой индустриална непрекъсваема токозахранваща система; ​​​​​​​ - Гаранционна поддръжка.
Interne Kennung: 607559
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31155000 Wechselrichter
5. Los
Los: LOT-0001