2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy aparatury medycznej, zakup ze środków własnych Szpitala oraz w ramach realizacji zadań „Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026”
Beschreibung: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 i następnych ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2026r. poz. 793 ze zm.) zwanej dalej także „Pzp”. Postępowanie o wartości zamówienia powyżej progów unijnych określonych w obwieszczeniu Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych wydanego na podstawie art. 3 ustawy Pzp. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu. Przedmiotem zamówienia są dostawy fabrycznie nowej (rok produkcji min. 2026) aparatury medycznej, zakup ze środków własnych Szpitala oraz w ramach realizacji zadań „Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026” według poniższych części: Zadanie 1 Łóżka medyczne Zadanie 2 Respiratory transportowe Zadanie 3 Pompy strzykawkowe Zadanie 4 Pompy objętościowe Zadanie 5 Urządzenie do wytwarzania pola bezkrwawego z mankietem uciskowym Zadanie 6 Sterylizator plazmowy wraz z montażem. Zamówienie realizowane jest z budżetu Województwa Dolnośląskiego w ramach zadania „Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026" finansowanego ze środków rezerwy celowej budżetu państwa przeznaczonych na realizację zadań związanych z ochroną ludności i obroną cywilną w ilości 1 sztuki sterylizatora plazmowego, 6 sztuk łóżek intensywnego nadzoru oraz 10 sztuk respiratorów transportowych. Zamówienie realizowane jest z budżetu Województwa Dolnośląskiego w ramach udzielonej dotacji celowej na realizację zadania pn. „Zakup respiratorów transportowych – 2 sztuki” w zakresie Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej finansowanego ze środków rezerwy celowej budżetu państwa przeznaczonych na realizację zadań związanych z ochroną ludności i obroną cywilną, przyznanych przez Wojewodę Dolnośląskiego, na podstawie Umowy nr MDB/118/2026 z dnia 28.08.2026r. zawartej pomiędzy Zamawiającym a Województwem Dolnośląskim, Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego na podstawie uchwały nr 4803/VII/26 Zarządu Województwa Dolnośląskiego z dnia 11 sierpnia 2026 r. w sprawie udzielenia Dolnośląskiemu Szpitalowi Specjalistycznemu im. T. Marciniaka – Centrum Medycyny Ratunkowej we Wrocławiu, w latach 2025 - 2026, dotacji na realizację zadania z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej w 2026 roku w związku z realizacją umowy dotacji nr 1.7.2.2026.OLiOC.IZ zawartej z Wojewodą Dolnośląskim w dniu 28 07.2026r. w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej, w ilości 2 sztuk respiratorów transportowych. Zamówienie realizowane jest z budżetu Województwa Dolnośląskiego w ramach udzielonej dotacji celowej na realizację zadania pn. „Zakup pomp strzykawkowych oraz uchwytów do pomp” w zakresie Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej finansowanego ze środków rezerwy celowej budżetu państwa przeznaczonych na realizację zadań związanych z ochroną ludności i obroną cywilną, przyznanych przez Wojewodę Dolnośląskiego, na podstawie Umowy nr MDB/72/2026 z dnia 30.07.2026r. zawartej pomiędzy Zamawiającym a Województwem Dolnośląskim, Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego na podstawie uchwały nr 4323/VII/26 Zarządu Województwa Dolnośląskiego z dnia 26 maja 2026 r. w sprawie udzielenia Dolnośląskiemu Szpitalowi Specjalistycznemu im. T. Marciniaka – Centrum Medycyny Ratunkowej we Wrocławiu, w latach 2025 - 2026, dotacji na realizację zadania z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej w 2026 roku w związku z realizacją umowy dotacji nr 1.1.1/2026.OLiOC zawartej z Wojewodą Dolnośląskim w dniu 12 maja 2026r. w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej, w ilości 16 sztuk pomp strzykawkowych oraz 16 sztuk uchwytów do pomp. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla ww. części został wykazany i opisany w: „Formularzu cenowym” (załącznik nr 2), „Kartach Parametrów” (załącznik nr 3), „Projektowanych postanowieniach umowy” (załącznik nr 4, załącznik nr 4a), stanowiących integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia. Warunki umowne realizacji przedmiotowego zamówienia publicznego zawierają „Projektowane postanowienia umowy”, stanowiące integralną część SWZ. Wykonawca zobowiązuje się do podpisania umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych wraz z zawarciem umowy (zgodnie z załącznikiem nr 12 do SWZ).- dotyczy Zadania 2. W przypadku zaistnienia podstaw do powierzenia przetwarzania danych osobowych Wykonawca zobowiązuje się do podpisania umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych stanowiącej integralną część SWZ (załącznik nr 12) – dotyczy wszystkich Zadań za wyjątkiem Zadania 2.
Interne Kennung: EZ/577/EM/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33192120 Krankenhausbetten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44611200 Atemschutzgeräte, 33194110 Infusionspumpen, 33191000 Sterilisierungs-, Desinfektions- und Reinigungsausrüstung, 79632000 Personalschulung, 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 Łóżka szpitalne
Beschreibung: Zamówienie realizowane jest z budżetu Województwa Dolnośląskiego w ramach zadania „Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026" finansowanego ze środków rezerwy celowej budżetu państwa przeznaczonych na realizację zadań związanych z ochroną ludności i obroną cywilną w ilości 6 sztuk łóżek intensywnego nadzoru. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla ww. części został wykazany i opisany w: „Formularzu cenowym” (załącznik nr 2), „Karcie Parametrów” (załącznik nr 3), „Projektowanych postanowieniach umowy” (załącznik nr 4), stanowiących integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia. Warunki umowne realizacji przedmiotowego zamówienia publicznego zawierają „Projektowane postanowienia umowy”, stanowiące integralną część SWZ. W przypadku zaistnienia podstaw do powierzenia przetwarzania danych osobowych Wykonawca zobowiązuje się do podpisania umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych stanowiącej integralną część SWZ (załącznik nr 12).
Interne Kennung: Zad.1 Łóżka szpitalne
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79632000 Personalschulung
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 Respiratory transportowe
Beschreibung: Zamówienie realizowane jest z budżetu Województwa Dolnośląskiego w ramach zadania „Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026" finansowanego ze środków rezerwy celowej budżetu państwa przeznaczonych na realizację zadań związanych z ochroną ludności i obroną cywilną w ilości 10 sztuk respiratorów transportowych. Zamówienie realizowane jest z budżetu Województwa Dolnośląskiego w ramach udzielonej dotacji celowej na realizację zadania pn. „Zakup respiratorów transportowych – 2 sztuki” w zakresie Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej finansowanego ze środków rezerwy celowej budżetu państwa przeznaczonych na realizację zadań związanych z ochroną ludności i obroną cywilną, przyznanych przez Wojewodę Dolnośląskiego, na podstawie Umowy nr MDB/118/2026 z dnia 28.08.2026r. zawartej pomiędzy Zamawiającym a Województwem Dolnośląskim, Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego na podstawie uchwały nr 4803/VII/26 Zarządu Województwa Dolnośląskiego z dnia 11 sierpnia 2026 r. w sprawie udzielenia Dolnośląskiemu Szpitalowi Specjalistycznemu im. T. Marciniaka – Centrum Medycyny Ratunkowej we Wrocławiu, w latach 2025 - 2026, dotacji na realizację zadania z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej w 2026 roku w związku z realizacją umowy dotacji nr 1.7.2.2026.OLiOC.IZ zawartej z Wojewodą Dolnośląskim w dniu 28 07.2026r. w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej, w ilości 2 sztuk respiratorów transportowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla ww. części został wykazany i opisany w: „Formularzu cenowym” (załącznik nr 2), „Karcie Parametrów” (załącznik nr 3), „Projektowanych postanowieniach umowy” (załącznik nr 4), stanowiących integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia. Warunki umowne realizacji przedmiotowego zamówienia publicznego zawierają „Projektowane postanowienia umowy”, stanowiące integralną część SWZ. Wykonawca zobowiązuje się do podpisania umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych wraz z zawarciem umowy (zgodnie z załącznikiem nr 12 do SWZ).- dotyczy Zadania 2.
Interne Kennung: Zad.2 Respiratory transportowe
Haupteinstufung (cpv): 44611200 Atemschutzgeräte
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 Pompy strzykawkowe z uchwytem
Beschreibung: Zamówienie realizowane jest z budżetu Województwa Dolnośląskiego w ramach udzielonej dotacji celowej na realizację zadania pn. „Zakup pomp strzykawkowych oraz uchwytów do pomp” w zakresie Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej finansowanego ze środków rezerwy celowej budżetu państwa przeznaczonych na realizację zadań związanych z ochroną ludności i obroną cywilną, przyznanych przez Wojewodę Dolnośląskiego, na podstawie Umowy nr MDB/72/2026 z dnia 30.07.2026r. zawartej pomiędzy Zamawiającym a Województwem Dolnośląskim, Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego na podstawie uchwały nr 4323/VII/26 Zarządu Województwa Dolnośląskiego z dnia 26 maja 2026 r. w sprawie udzielenia Dolnośląskiemu Szpitalowi Specjalistycznemu im. T. Marciniaka – Centrum Medycyny Ratunkowej we Wrocławiu, w latach 2025 - 2026, dotacji na realizację zadania z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej w 2026 roku w związku z realizacją umowy dotacji nr 1.1.1/2026.OLiOC zawartej z Wojewodą Dolnośląskim w dniu 12 maja 2026r. w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej, w ilości 16 sztuk pomp strzykawkowych oraz 16 sztuk uchwytów do pomp. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla ww. części został wykazany i opisany w: „Formularzu cenowym” (załącznik nr 2), „Karcie Parametrów” (załącznik nr 3), „Projektowanych postanowieniach umowy” (załącznik nr 4), stanowiących integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia. Warunki umowne realizacji przedmiotowego zamówienia publicznego zawierają „Projektowane postanowienia umowy”, stanowiące integralną część SWZ. W przypadku zaistnienia podstaw do powierzenia przetwarzania danych osobowych Wykonawca zobowiązuje się do podpisania umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych stanowiącej integralną część SWZ (załącznik nr 12).
Interne Kennung: Zad.3 Pompy strzykawkowe z uchwytem
Haupteinstufung (cpv): 33194110 Infusionspumpen
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 Pompy objętościowe wraz z uchwytem
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla ww. części został wykazany i opisany w: „Formularzu cenowym” (załącznik nr 2), „Karcie Parametrów” (załącznik nr 3), „Projektowanych postanowieniach umowy” (załącznik nr 4), stanowiących integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia. Warunki umowne realizacji przedmiotowego zamówienia publicznego zawierają „Projektowane postanowienia umowy”, stanowiące integralną część SWZ. W przypadku zaistnienia podstaw do powierzenia przetwarzania danych osobowych Wykonawca zobowiązuje się do podpisania umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych stanowiącej integralną część SWZ (załącznik nr 12).
Interne Kennung: Zad.4 Pompy objętościowe wraz z uchwytem
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5 Urządzenie do wytwarzania pola bezkrwawego z mankietem uciskowym
Interne Kennung: Zad.5 Urządzenie do wytwarzania pola bezkrwawego z mankietem uciskowym
Haupteinstufung (cpv): 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6 Sterylizator plazmowy wraz z montażem
Beschreibung: Zamówienie realizowane jest z budżetu Województwa Dolnośląskiego w ramach zadania „Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026" finansowanego ze środków rezerwy celowej budżetu państwa przeznaczonych na realizację zadań związanych z ochroną ludności i obroną cywilną w ilości 1 sztuki sterylizatora plazmowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla ww. części został wykazany i opisany w: „Formularzu cenowym” (załącznik nr 2), „Karcie Parametrów” (załącznik nr 3), „Projektowanych postanowieniach umowy” (załącznik nr 4a), stanowiących integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia. Warunki umowne realizacji przedmiotowego zamówienia publicznego zawierają „Projektowane postanowienia umowy”, stanowiące integralną część SWZ. W przypadku zaistnienia podstaw do powierzenia przetwarzania danych osobowych Wykonawca zobowiązuje się do podpisania umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych stanowiącej integralną część SWZ (załącznik nr 12).
Interne Kennung: Zad.6 Sterylizator plazmowy wraz z montażem
Haupteinstufung (cpv): 33191000 Sterilisierungs-, Desinfektions- und Reinigungsausrüstung