2. Verfahren
Verfahren
Titel: UTB - MILAN - FMK - Vybavení dílen U16 - stroje a drobné zařízení - Formátovací pila
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka formátovací pily pořizované pro potřeby Fakulty humanitních studií Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně v rámci projektu: Modernizace infrastruktury a lepší akademické nástroje, registrační číslo projektu CZ.02.02.01/00/23_023/0008905, v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami.
Interne Kennung: ID 2836
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Nadlimitní řízení
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42642000 Werkzeugmaschinen für die Bearbeitung von Holz, Knochen, Kork, Hartkautschuk oder harten Kunststoffen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1