2. Verfahren
Verfahren
Titel: Spotřební materiál 2026
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka spotřebního materiálu (např. vata, baňky, uzávěry lahví, filtrační papíry a výseče, fólie, indikační pásky, injekční jehly, injekční stříkačky, kádinky, Petriho misky, skleněné láhve, popisovací pásky a štítky, sáčky, rukavice, mikroskopická skla apod.). Výsledkem zadávacího řízení je uzavření rámcové kupní smlouvy s jedním dodavatelem, a to na dobu 24 měsíců. Zadavatel uvádí, že se v daném případě nejedná o rámcovou dohodu ve smyslu § 131 a násl. ZZVZ, nýbrž o smlouvu nepojmenovanou s rámcovým prvkem.
Interne Kennung: TA: 913373
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33793000 Glaswaren für Laboratorien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141117 Watte, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33141310 Spritzen, 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke, 15994200 Filterpapier, 18424300 Einweghandschuhe, 19520000 Kunststoffprodukte, 30192800 Selbstklebende Etiketten
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141310 Spritzen, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33141117 Watte, 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke, 15994200 Filterpapier, 18424300 Einweghandschuhe, 19520000 Kunststoffprodukte, 30192800 Selbstklebende Etiketten