See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gecombineerde voorziening met inloop en slaapplekken
Beschreibung: Een laagdrempelige voorziening voor daklozen die ruimte biedt aan de volgende functies: • Een open inloop • Medische zorg • Hulpverlening in samenwerking met de partners • Activering • Noodslaapplaatsen De verwachte kosten van de gecombineerde inloop met vijftien slaapplekken bedragen € 1,785 miljoen (excl. BTW) per jaar. De maximale looptijd is 7 jaar inclusief eventuele verlening opties, daarmee komt de maximale opdrachtwaarde uit op €12.495,000 (excl. BTW).
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: SAS procedure met onderhandelingsfase
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85311000 Dienstleistungen im Sozialwesen in Verbindung mit Heimen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Een laagdrempelige voorziening voor daklozen die ruimte biedt aan de volgende functies: • Een open inloop • Medische zorg • Hulpverlening in samenwerking met de partners • Activering • Noodslaapplaatsen De kosten van de gecombineerde inloop met vijftien slaapplekken bedragen € 1,785 miljoen (excl. BTW) per jaar. De maximale looptijd is 7 jaar inclusief eventuele verlening opties, daarmee komt de maximale opdrachtwaarde uit op €12.495,000 (excl. BTW).
Interne Kennung: 1