2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA APARATU RTG ZE ŚCIANKĄ PŁUCNĄ ORAZ STACJAMI OPISOWYMI - 1 KPL.
Beschreibung: Zamówienie obejmuje dostawę aparatu RTG ze ścianką płucną oraz stacjami opisowymi - 1 kpl. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ Formularz cenowy/Parametry techniczne.
Interne Kennung: WSzKzP.SZP.2612.87.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33111000 Röntgengeräte
5. Los
Los: LOT-0001