62681-2026 - Wettbewerb
Polen – Sozialforschung – Przeprowadzenie badań laboratoryjnych oraz pomiaru ciśnienia krwi respondentów biorących udział w pierwszej części realizacji projektu badawczego.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrzeprowadzenie badań laboratoryjnych oraz pomiaru ciśnienia krwi respondentów biorących udział w pierwszej części realizacji projektu badawczego.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie badań laboratoryjnych oraz pomiaru ciśnienia krwi respondentów biorących udział w pierwszej części realizacji projektu badawczego: Żywieniowe i żywnościowe czynniki ryzyka wielochorobowości w zakresie chorób dietozależnych oraz ocena wpływu edukacji żywieniowej na zmianę nawyków żywieniowych i poprawę parametrów zdrowotnych w profilaktyce wielochorobowości w populacji dorosłych w Polsce (NutriHED).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79315000 Sozialforschung
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje wznowień ani opcji.