626822-2026 - Wettbewerb
Polen – Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie – Zakup i przesył/dystrybucja ciepła do komunalnego budynku mieszkalnego przy ul. Resorowej 16 w Warszawie oraz do budynków użytkowych stanowiących własność m.st. Warszawy przy ul. Kolegiackiej 3 i ul. Radosnej 11 w Warszawie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i przesył/dystrybucja ciepła do komunalnego budynku mieszkalnego przy ul. Resorowej 16 w Warszawie oraz do budynków użytkowych stanowiących własność m.st. Warszawy przy ul. Kolegiackiej 3 i ul. Radosnej 11 w Warszawie
BeschreibungA. Przedmiotem zamówienia jest zakup i przesył/dystrybucja ciepła do komunalnego budynku mieszkalnego przy ul. Resorowej 16 w Warszawie oraz do budynków użytkowych stanowiących własność m.st. Warszawy przy ul. Kolegiackiej 3 i ul. Radosnej 11 w Warszawie.
Interne Kennung33/WZL/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i przesył/dystrybucja ciepła do komunalnego budynku mieszkalnego przy ul. Resorowej 16 w Warszawie oraz do budynków użytkowych stanowiących własność m.st. Warszawy przy ul. Kolegiackiej 3 i ul. Radosnej 11 w Warszawie.