2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wsparcie techniczne dla środowiska NICE/Nexidia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. zapewnienie przez Wykonawcę wsparcia technicznego producenta dla Oprogramowania na okres od 19.11.2025 r. do 18.11.2027 r ; 2. świadczenie przez Wykonawcę usługi wsparcia technicznego dla Oprogramowania przez okres, o którym mowa w pkt. 1 3. świadczenie przez Wykonawcę usług modyfikacji w liczbie 200 roboczogodzin w oparciu o otrzymanie przez Zamawiającego zlecenia.
Interne Kennung: DZA-DZAZZP.2610 31.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. zapewnienie przez Wykonawcę wsparcia technicznego producenta dla Oprogramowania na okres od 19.11.2025 r. do 18.11.2027 r ; 2. świadczenie przez Wykonawcę usługi wsparcia technicznego dla Oprogramowania przez okres, o którym mowa w pkt. 1 3. świadczenie przez Wykonawcę usług modyfikacji w liczbie 200 roboczogodzin w oparciu o otrzymanie przez Zamawiającego zlecenia, w okresie, o którym mowa w pkt 1.
Haupteinstufung (cpv): 71356300 Technische Unterstützung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania opcji, o której mowa w art. 441 ust.1 Ustawy Pzp polegającej na: 1. zleceniu zapewnienia przez Wykonawcę wsparcia producenta dla Oprogramowania na okres od 19.11.2027 r. do 18.11.2028 r.; 2. zleceniu świadczenia usług wsparcia technicznego przez Wykonawcę dla Oprogramowania przez okres, o którym mowa w pkt 1; 3. zwiększeniu liczby roboczogodzin, do 400 i świadczenie przez Wykonawcę usług modyfikacji w oparciu o otrzymane przez Zamawiającego zlecenia w okresie od momentu skorzystania z tej opcji do zakończenia okresu, o którym mowa w pkt 1.