2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZP/PN/51/07/2026 Dostawa wyrobów medycznych na potrzeby Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii oraz Pracowni Żywienia Poza- i Dojelitowego
Beschreibung: 1. Zamówienie obejmuje: dostawę wyrobów medycznych na potrzeby Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii oraz Pracowni Żywienia Poza i Dojelitowego z podziałem na 8 Pakietów. 2. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ - Wykaz asortymentowo-ilościowy projekt umowy dostawy stanowiący Załącznik Nr 3 do SWZ, projekt umowy stanowiący. Wykonawca jest zobowiązany zapoznać się z ww. dokumentami przed złożeniem oferty oraz do ewentualnego wyjaśnienia wszelkich wątpliwości w trybie zapytań do SWZ przed złożeniem oferty. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści specyfikacji, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33141200 Katheter, 33194000 Geräte und Instrumente für Transfusion und Infusion, 33194120 Infusionsbesteck, 39518000 Krankenhauswäsche
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przyrządy do żywienia dojelitowego
Beschreibung: 4 pozycje asortymentowe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Zgłębniki do żywienia dojelitowego
Beschreibung: 3 pozycje asortymentowe
Los: LOT-0003
Titel: Zestaw do przezskórnej endoskopowej gastrostomii
Los: LOT-0004
Titel: Zgłębnik gastrostomijny "push" PEG
Beschreibung: 1 pozycja asortymentowa
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141200 Katheter
Los: LOT-0005
Titel: Rampy
Beschreibung: 2 pozycje asortymentowe
Haupteinstufung (cpv): 33194000 Geräte und Instrumente für Transfusion und Infusion
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0006
Titel: Osłonki na porty to wstrzykiwania w workach infuzyjnych II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33680000 Waren für pharmazeutische Zwecke, 33194120 Infusionsbesteck
Los: LOT-0007
Titel: Worki do sporządzania mieszanin żywieniowych
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung, 39518000 Krankenhauswäsche
Los: LOT-0008
Titel: Igły do iniekcji, pobierania i sporządzania leków - ołówkowe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33000000 Medical equipments, pharmaceuticals and personal care products
Additional classification (cpv): 33100000 Medical equipments, 33140000 Medical consumables, 33141200 Catheters, 33194000 Devices and instruments for transfusion and infusion, 33194120 Infusion supplies, 39518000 Hospital linen
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: 4 pozycje asortymentowe
Additional classification (cpv): 33100000 Medical equipments, 33140000 Medical consumables
Options:
Description of the options: nie dotyczy
Lot: LOT-0002
Description: 3 pozycje asortymentowe
Lot: LOT-0003
Lot: LOT-0004
Description: 1 pozycja asortymentowa
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
Additional classification (cpv): 33141200 Catheters
Lot: LOT-0005
Title: Rampy
Description: 2 pozycje asortymentowe
Main classification (cpv): 33194000 Devices and instruments for transfusion and infusion
Additional classification (cpv): 33140000 Medical consumables
Lot: LOT-0006
Additional classification (cpv): 33680000 Pharmaceutical articles, 33194120 Infusion supplies
Lot: LOT-0007
Additional classification (cpv): 35113400 Protective and safety clothing, 39518000 Hospital linen
Lot: LOT-0008
Additional classification (cpv): 33141320 Medical needles