626847-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu gminy Dolsk – Sektor IV.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu gminy Dolsk – Sektor IV.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych z terenu następujących gmin, stanowiących wyodrębnione sektory 1) Sektor IV – obszar gminy Dolsk. 2. Odpady odbierane będą: 1) od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy , 2) z domków letniskowych lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, 3) z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowanego na działce o nr ewid.: a) 1470/2 zlokalizowanej w obrębie Dolsk w gminie Dolsk (Sektor IV), 4) z aptek zlokalizowanych na terenie: a) gminy Dolsk – Sektor IV (odbiór przeterminowanych leków), 5) z elektropunktów znajdujących się w: a) Dolsku, ul. Kościańska, przy budynku Miejsko-Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji (Sektor IV). 6) z nieruchomości wskazanych przez Zamawiającego jeżeli zaistnieje taka potrzeba w myśl postanowień art. 6 ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Sektor IV). 3. Przedmiot zamówienia obejmuje również dostarczenie odebranych odpadów i ich rozładunek w Instalacji Komunalnej - PreZero Recycling Zachód Sp. z o.o. w Piotrowie Pierwszym 26/27, 64-020 Czempiń.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych z terenu następujących gmin, stanowiących wyodrębnione sektory 1) Sektor IV – obszar gminy Dolsk. 2. Odpady odbierane będą: 1) od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy , 2) z domków letniskowych lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, 3) z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowanego na działce o nr ewid.: a) 1470/2 zlokalizowanej w obrębie Dolsk w gminie Dolsk (Sektor IV), 4) z aptek zlokalizowanych na terenie: a) gminy Dolsk – Sektor IV (odbiór przeterminowanych leków), 5) z elektropunktów znajdujących się w: a) Dolsku, ul. Kościańska, przy budynku Miejsko-Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji (Sektor IV). 6) z nieruchomości wskazanych przez Zamawiającego jeżeli zaistnieje taka potrzeba w myśl postanowień art. 6 ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Sektor IV). 3. Przedmiot zamówienia obejmuje również dostarczenie odebranych odpadów i ich rozładunek w Instalacji Komunalnej - PreZero Recycling Zachód Sp. z o.o. w Piotrowie Pierwszym 26/27, 64-020 Czempiń. Niniejszy przetarg nie obejmuje odbioru odpadów z terenów nieruchomości niezamieszkałych. W myśl art. 6d ust. 4 pkt 7 ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach Wykonawca zobowiązany jest przekazywać do Instalacji Komunalnej - PreZero Recycling Zachód Sp. z o.o. w Piotrowie Pierwszym 26/27, 64-020 Czempiń odpady komunalne umożliwiające ich zagospodarowanie zgodnie z hierarchią sposobów postępowania z odpadami. 4. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest odebrać następujące rodzaje odpadów komunalnych: 1) niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne [dotyczy właścicieli nieruchomości zamieszkałych (zabudowa mieszkalna jednorodzinna i zabudowa wielolokalowa) oraz właścicieli nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe]; 2) selektywnie zbierane odpady komunalne: a) papier, w tym tektura, odpady opakowaniowe z papieru i odpady opakowaniowe z tektury - pojemnik lub worek niebieski, z napisem „Papier”, b) tworzywa sztuczne, w tym odpady opakowaniowe z tworzyw sztucznych, metale, w tym odpady opakowaniowe z metali, opakowania wielomateriałowe – pojemnik lub worek żółty, z napisem „Metale i tworzywa sztuczne”, c) szkło (bezbarwne i kolorowe), w tym odpady opakowaniowe ze szkła – pojemnik zielony, z napisem „Szkło”, d) bioodpady, tj. odpady kuchenne pochodzenia roślinnego (resztki owoców i warzyw, w tym m.in. obierki, ogryzki, skorupki jaj, fusy po kawie i herbacie) oraz odpady zielone (pozostałości roślinne – trawa, liście, drobne gałązki, kwiaty cięte, zwiędłe, doniczkowe, także system korzeniowy bez ziemi, łupiny orzechów, igliwie, szyszki) – pojemnik brązowy, z napisem „Bio”, e) odpady wielkogabarytowe , f) zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, g) zużyte opony w ilości 4 sztuk rocznie od mieszkańca, h) odpady tekstyliów i odzieży - worek transparentny - przeźroczysty [dotyczy właścicieli nieruchomości zamieszkałych (zabudowa mieszkalna jednorodzinna i zabudowa wielolokalowa) w zakresie lit. a-h oraz właścicieli nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe w zakresie lit. a-d]; 3) odpady zebrane w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) tj.: a) papier, w tym tektura, odpady opakowaniowe z papieru i odpady opakowaniowe z tektury, b) metal, w tym opakowania (puszki, nakrętki, kapsle, itp.), (elementy metalowe będące częścią odpadów komunalnych), c) tworzywa sztuczne, w tym opakowania z tworzyw sztucznych oraz odpady komunalne z tworzyw sztucznych, d) szkło, w tym odpady opakowaniowe ze szkła, e) opakowania wielomateriałowe, f) bioodpady, w tym odpady zielone i kuchenne, g) zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, h) chemikalia, w tym opakowania zawierające pozostałości substancji niebezpiecznych, opakowania po farbach i lakierach, i) świetlówki, żarówki, termometry rtęciowe, j) przeterminowane leki, odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igły i strzykawki, k) zużyte baterie i akumulatory, l) lampy fluorescencyjne, m) meble i inne odpady wielkogabarytowe, n) styropian opakowaniowy, o) odpady tekstyliów i odzieży, p) odpady budowlane i rozbiórkowe, r) zużyte opony; 4) przeterminowane leki zebrane w aptekach; 5) odpady zebrane w elektropunktach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 8 do SWZ.
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak wznowień i opcji.