626852-2026 - Ergebnis
Litauen – Medizinische Geräte – Kolposkopo vaizdo įrašymo sistemos pirkimas
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kolposkopo vaizdo įrašymo sistemos pirkimas
Beschreibung: Perkančioji organizacija dinaminės pirkimo sistemos pagrindu planuoja pirkti kolposkopo vaizdo įrašymo sistemą, 1 kompl., pasiūlymų vertinimo kriterijųs - kaina.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124110 Diagnostiksysteme, 30213000 Personalcomputer, 48180000 Medizinsoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0