2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren, implementeren en onderhoud handhavingsapplicatie
Beschreibung: De opdracht omvat de levering, implementatie en onderhoud van een handhavingsapplicatie (SaaS) die BOA’s ondersteunt in hun dagelijkse werkzaamheden en die voldoet aan de eisen van de Wet politiegegevens (Wpg) en de AVG. De handhavingsapplicatie stelt de BOA’s in staat om haar handhavingstaken zoveel als mogelijk digitaal en informatiegestuurd uit te voeren, te registreren en te ondersteunen. In ieder geval op een wijze die het mobiel digitaal handhaven mogelijk maakt, zodanig dat handhavers op straat direct de beschikking hebben over alle voor hun werk relevante informatie (input) en dat handhavers een zo groot mogelijk deel van de administratieve afhandeling en rapportages/boetes op straat kunnen uitvoeren (output). circa €50.000 per jaar
Interne Kennung: 1389050
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Leveren, implementeren en onderhoud digitale handhavingsapplicatie
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Wijzigingen veroorzaakt door: * Wetswijzigingen; * Volume; * Uitbreiding scope en functionaliteit * Gebruik van Alcoholwet; * Afhandelen van meldingen op locatie; * Mogelijke procesverbetering door AI; * Automatische verwijzing naar HALT; * Real-time dashboard; * Uitgebreidere koppeling met het rijbewijzenregister van RDW (incl. foto's) * Koppeling met het Digitaal Opkopers Loket en/of Digitaal Opkopers Register * Architectuur die aansluit bij Common Ground * Wensen uit Bijlage 1 * Indexering vanaf jaar 5