Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33184100 Chirurgische Implantate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Miasto Warszawa (PL911)
Land: Polen
626890-2026 - Competition
Poland – Surgical implants – Dostawa implantów
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa implantów
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa implantów kręgosłupa, oka, ucha, nosa oraz do rekonstrukcji kości twarzoczaszki. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 2.1-2.4 do SWZ.
Internal identifier: PN-46/26/KP
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33184100 Surgical implants
Additional classification (cpv): 33183100 Orthopaedic implants
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: część 1 - Implanty kręgosłupa dostęp dolny tylny
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa opasek do rurki tracheostomijnej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.1 do SWZ.
Lot: LOT-0002
Title: część 2 - Implanty oka, nosa i ucha
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa implantów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.2 do SWZ.
Lot: LOT-0003
Title: część 3 - Implanty, system do stabilizacji kręgosłupa
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa implantów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.3 do SWZ.
Lot: LOT-0004
Title: część 4 - Oprzyrządowanie do zespoleń i rekonstrukcji twarzoczaszki
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa implantów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.4 do SWZ.