626901-2026 - Wettbewerb
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Dostawa nowego ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśnieczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Łochowie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa nowego ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśnieczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Łochowie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa nowego ciężkiego samochodu ratowniczo – gaśniczego 4x4 dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Łochowie. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia opisany został w projekcie umowy oraz Opisie przedmiotu zamówienia. Wymagane parametry techniczne zostały podane w tabeli w treści opisu przedmiotu zamówienia. Specyfikację Warunków Zamówienia oraz wszelkie dokumenty stanowiące jej załączniki Zamawiający udostępnia na stronie dedykowanej platformy zakupowej pod linkiem http://platformazakupowa.pl/pn/bialeblota. Zamawiający dopuszcza zmiany umowy wyłącznie w zakresie wskazanym w projekcie umowy, stanowiącym integralną część SWZ. Zamawiający nie przewiduje wyboru najkorzystniejszej oferty z możliwością prowadzenia negocjacji. CPV (Wspólny Słownik Zamówień): Główny przedmiot: 34144210-3 wozy strażackie Specyfikacja Warunków Zamówienia zwana jest dalej „SWZ" lub „Specyfikacją". Opis przedmiotu zamówienia. Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowego ciężkiego samochodu ratowniczo – gaśniczego 4x4 dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Łochowie. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia opisany został w projekcie umowy oraz Opis przedmiotu zamówienia. Wymagane parametry techniczne zostały podane w tabeli w treści opisu przedmiotu zamówienia. Zamawiający nie dopuszcza składanie ofert częściowych. Zakres i charakter dostawy objęte zamówieniem narzuca konieczność ujęcia go w ramach jednego zadania z uwagi na szczególny charakter dostawy - dostawa pojazdu pożarniczego wraz z wymaganą homologacją. Organizacja dostawy sprzętu specjalistycznego musi odbywać się w ramach jednej firmy by zapewnić sprawną realizację zadania. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. Realizacja zamówienia podlega prawu polskiemu, w tym w szczególności, ustawie Kodeks cywilny i ustawie Prawo zamówień publicznych. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp. Zamawiający nie wymaga od Wykonawców przeprowadzenia przed złożeniem oferty wizji lokalnej, o której mowa w art. 131 ust. 2 ustawy Pzp. Wymagania zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących wskazane przez Zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia zostały określone w dalszej części SWZ. Zamawiający nie określa wymagań, o których mowa w art. 95 ustawy Pzp. Zamawiający nie określa wymagań, o których mowa w art. 96 ust. 2 ustawy Pzp. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. Zamawiający nie wymaga składania z ofertą katalogów elektronicznych. Zamawiający nie przewiduje aukcji elektronicznej. Zamawiający nie przewiduje rozliczenia w walutach obcych. PODWYKONAWSTWO I CZĘŚCI KLUCZOWE ZAMÓWIENIA: a) Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych części zamówienia. b) Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy. c) Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, i podania przez Wykonawcę firm podwykonawców, jeśli są znane, zgodnie z pkt 10.7 IDW. d) Pozostałe wymagania dotyczące podwykonawstwa zostały określone w Tomie II SWZ – projektowane postanowienia umowy.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZgodnie z art. 138 ust. 4 Pzp - Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 Pzp
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa nowego ciężkiego samochodu ratowniczo – gaśniczego 4x4 dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Łochowie. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia opisany został w projekcie umowy oraz Opisie przedmiotu zamówienia. Wymagane parametry techniczne zostały podane w tabeli w treści opisu przedmiotu zamówienia.Specyfikację Warunków Zamówienia oraz wszelkie dokumenty stanowiące jej załączniki Zamawiający udostępnia na stronie dedykowanej platformy zakupowej pod linkiem http://platformazakupowa.pl/pn/bialeblota
Optionen
Beschreibung der OptionenZamówienie nie obejmuje prawa opcji. Zamawiający nie przewiduje wznowienia