2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Tuczno w roku 2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz zagospodarowania turystycznego, nasiennictwa i selekcji, a także prac z zakresu ubocznego użytkowania lasu oraz utrzymania dróg leśnych, dojazdów pożarowych i urządzeń wodnomelioracyjnych, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Tuczno w roku 2026. Przedmiot zamówienia został podzielony na 5 części (Pakiety).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung, 75251120 Waldbrandbekämpfung, 45233140 Straßenarbeiten, 45233141 Straßeninstandhaltungsarbeiten, 45233142 Straßenausbesserungsarbeiten, 45232452 Entwässerungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet I - leśnictwa Rutwica (02), Dzikowo (05)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz zagospodarowania turystycznego, nasiennictwa i selekcji, a także prace z zakresu ubocznego użytkowania lasu oraz utrzymania dróg leśnych, dojazdów pożarowych i urządzeń wodnomelioracyjnych, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Tuczno w 2026 roku w leśnictwach Rutwica i Dzikowo.
Interne Kennung: Pakiet I - leśnictwa Rutwica (02), Dzikowo (05)
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet II - leśnictwa Złotowo (03), Krępa (04), Martew (08)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz zagospodarowania turystycznego, nasiennictwa i selekcji, a także prace z zakresu ubocznego użytkowania lasu oraz utrzymania dróg leśnych, dojazdów pożarowych i urządzeń wodnomelioracyjnych, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Tuczno w 2026 roku w leśnictwach Złotowo, Krępa, Martew.
Interne Kennung: Pakiet II - leśnictwa Złotowo (03), Krępa (04), Martew (08)
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet III - leśnictwa Strzaliny (06), Miłogoszcz (07)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz zagospodarowania turystycznego, nasiennictwa i selekcji, a także prace z zakresu ubocznego użytkowania lasu oraz utrzymania dróg leśnych, dojazdów pożarowych i urządzeń wodnomelioracyjnych, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Tuczno w 2026 roku w leśnictwach Strzaliny, Miłogoszcz
Interne Kennung: Pakiet III - leśnictwa Strzaliny (06), Miłogoszcz (07)
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet IV - leśnictwa Krukowo (09), Łowiska (11)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz zagospodarowania turystycznego, nasiennictwa i selekcji, a także prace z zakresu ubocznego użytkowania lasu oraz utrzymania dróg leśnych, dojazdów pożarowych i urządzeń wodnomelioracyjnych, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Tuczno w 2026 roku w leśnictwach Krukowo, Łowiska.
Interne Kennung: Pakiet IV - leśnictwa Krukowo (09), Łowiska (11)
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet V - leśnictwa Borki (10), Trzcinno (12)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz zagospodarowania turystycznego, nasiennictwa i selekcji, a także prace z zakresu ubocznego użytkowania lasu oraz utrzymania dróg leśnych, dojazdów pożarowych i urządzeń wodnomelioracyjnych, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Tuczno w 2026 roku w leśnictwach Borki, Trzcinno.
Interne Kennung: Pakiet V - leśnictwa Borki (10), Trzcinno (12)