Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141620 Sanitätspacks
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33111730 Angioplastie-Ausstattung, 33184500 Koronare Endoprothesen, 33100000 Medizinische Geräte
Erfüllungsort
Postanschrift: UL. GRENADIERÓW 51/59
Stadt: WARSZAWA
Postleitzahl: 04-073
626918-2026 - Competition
Poland – Medical kits – Dostawa materiałów zużywalnych na potrzeby Pracowni Hemodynamiki
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa materiałów zużywalnych na potrzeby Pracowni Hemodynamiki
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawy materiałów zużywalnych do zabiegów wykonywanych w Pracowni Hemodynamiki. 2. Krótki opis przedmiotu zamówienia: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia pod względem wymaganych parametrów dotyczących zadań / części zamówienia nr 1 – 2 został wyszczególniony w załączniku nr 2a do SWZ; 3. Szczegółowy wykaz ilości materiałów zużywalnych znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ – formularzu asortymentowo – cenowym. 4. Szczegółowe uwarunkowania realizacji dostaw, w tym dostęp do budynków Zamawiającego, określa projekt umowy stanowiący załącznik nr 4 do SWZ. 5. Wymagany termin realizacji dostaw częściowych: 3 dni robocze od złożenia zamówienia. 6. Minimalny termin ważności asortymentu minimum 12 miesięcy od daty dostawy. 7. Zamawiający zobowiązany będzie do wykorzystania minimum 75% wartości brutto udzielonego zamówienia. Wykorzystanie zależne będzie od liczby pacjentów zgłaszających się do Zamawiającego. 8. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych w podziale na 2. części zamówienia / pakietów / zadań według poniższego podziału: 1) część zamówienia nr 1 – Introduktory, zestaw do nakłucia tętnicy udowej itp.; 2) część zamówienia nr 2 – Mikrocewnik, balony oraz stenty.
Internal identifier: ZPU/56/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp, tj. terminy składania ofert i wniosków o wyjaśnienia treści SWZ są skrócone. Pilna potrzeba udzielenia zamówienia wynika z potrzeby zabezpieczenia materiałów zużywalnych dla pacjentów korzystających ze świadczeń zdrowotnych świadczonych (udzielanych) przez Pracownię Hemodynamiki Zamawiającego. Ze względu na życie i zdrowie pacjentów konieczne jest możliwie najszybsze udzielenie zamówienia.
Main features of the procedure: Informacje o przedmiotowych środkach dowodowych: 1. Zamawiający wymaga złożenia przedmiotowych środków dowodowych. 2. Przedmiotowe środki dowodowe Wykonawcy zobowiązani są złożyć wraz z ofertą. Wykonawca zobowiązany jest do złożenia następujących przedmiotowych środków dowodowych: 1) dla wszystkich (2) części / pakietów / zadań - dokumenty i materiały informacyjne dotyczące przedmiotu zamówienia (np. katalogi producenta, opisy producenta, specyfikacje techniczne producenta, inne dokumenty, oświadczenia i informacje od producenta lub inne materiały producenta określające przedmiot zamówienia i jego parametry (dopuszczalne są również materiały, informacje i dokumenty wystawione / wytworzone przez uprawnionego przedstawiciela producenta, o którym mowa w ustawie z 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych) – potwierdzające wymagane przez Zamawiającego parametry i cechy, wskazane przez Zamawiającego w SWZ, w tym w szczególności w załącznikach nr 2 oraz załącznik nr 2a do SWZ. 2) dla części / pakietu / zadania nr 1 zamówienia – poniższe próbki: 1 szt. introduktor radialny; 1 szt. introduktor cienkościenny; 1 szt. zestaw do nakłucia tętnicy udowej; 1 szt. urządzenie do zamykania tętnic udowych; 1 szt. lidery wieńcowe; 1 szt. coile; 1 szt. kontroler; 1 szt. prowadnik krótki hydrofilny; 3) dla części / pakietu / zadania nr 2 zamówienia – poniższe próbki: 1 szt. Microcewniki MG; 1 szt. Microcewniki M3.; 1 szt. Balon S.C.; 1 szt. Balon NC; 1 szt. Stent (ultimaster Tansei); 1 szt. Stent (ultimaster Nagomi); 3. Materiały informacyjne i wymagane dokumenty składa się wraz z ofertą w formie elektronicznej – podpisane elektronicznym podpisem kwalifikowanym. 4. Próbki składa się w formie fizycznej, przed upływem terminu składania ofert. Próbki muszą być dostarczone (złożone) do siedziby Zamawiającego – adres: ul. Grenadierów 51/59, 04-073 Warszawa, Pawilon IV, parter, Sekretariat Zarządu. Próbki złożone po upływie terminu składania ofert nie będą uwzględniane. Próbki muszą potwierdzić wszystkie wymagania stawiane przez Zamawiającego względem asortymentu. 5. Próbki muszą być opisane w następujący sposób: a) dane Wykonawcy, b) nr części zamówienia, której dotyczy próbka oraz c) nazwa asortymentu. 6. Próbki zostaną rozpakowane i będą podlegały ocenie w trakcie zabiegów kardiologicznych. Po zakończeniu zabiegu, jako odpad medyczny zostaną poddane utylizacji zgodnie z procedurami Szpitala. 7. Przedmiotowe środki dowodowy wskazane w ust. 2 pkt 2-3 (próbki) nie podlegają uzupełnieniu, a brak ich złożenia będzie oznaczał konieczność odrzucenia oferty Wykonawcy. Wraz z ofertą (tj. formularzem ofertowym – zgodnym z wzorem określonym w załączniku nr 1 do SWZ, formularzem asortymentowo-cenowym – zgodnym z wzorem określonym w załączniku nr 2 do SWZ, formularzem opisu przedmiotu zamówienia – zgodnym z wzorem określonym w załączniku nr 2a do SWZ) Wykonawca zobowiązany jest złożyć: 1) oświadczenie (JEDZ), o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, którego wzór stanowi załącznik nr 3 do SWZ; 2) oświadczenie Wykonawcy dotyczące przesłanek wykluczenia, o których mowa w Rozdziale XI ust. 1 pkt 3 i 4 oraz Rozdziale XI ust. 4 i 5 SWZ, którego wzór stanowi załącznik nr 3a do SWZ; 3) dokument lub dokumenty (w tym pełnomocnictwo lub pełnomocnictwa), z których wynika prawo do podpisania oferty, oświadczeń i innych dokumentów składanych wraz z ofertą, o ile nie wynika ono z dokumentów rejestrowych (np.: KRS/CEIDG); 4) pełnomocnictwo do reprezentowania Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie (w przypadku, gdy ofertę składają Wykonawcy wspólnie ubiegający się o zamówienie); 5) uzasadnienie utajnienia części oferty (formularzy, dokumentów, oświadczeń), przy czym uzasadnienie będzie w całości jawne (jeśli dotyczy); 6) Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączają do oferty oświadczenie, z którego wynika, które roboty budowlane, dostawy lub usługi wykonają poszczególni Wykonawcy (jeśli dotyczy); 7) przedmiotowe środki dowodowe, wskazane w Rozdziale XIII ust. 2 pkt 1 do SWZ. 2. Przed upływem terminu składania ofert Wykonawca, składając ofertę w zakresie zadań / części zamówienia nr 1-2, zobowiązany jest do złożenia próbek (w formie fizycznej) zgodnie z wytycznymi określonymi w SWZ. Pozostałe informacje określono w dokumentach zamówienia - Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) wraz z załącznikami. W przypadku rozbieżności między Ogłoszeniem i SWZ pierwszeństwo w stosowaniu mają postanowienia SWZ.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33141620 Medical kits
Additional classification (cpv): 33111730 Angioplasty supplies, 33141200 Catheters, 33184500 Coronary endoprostheses, 33100000 Medical equipments
5. Lot
Lot: LOT-0006
Title: Introduktory, zestaw do nakłucia tętnicy udowej itp.
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawy materiałów zużywalnych do zabiegów wykonywanych w Pracowni Hemodynamiki. 2. Krótki opis przedmiotu zamówienia: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia pod względem wymaganych parametrów dotyczących zadań / części zamówienia nr 1 – 2 został wyszczególniony w załączniku nr 2a do SWZ; 3. Szczegółowy wykaz ilości materiałów zużywalnych znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ – formularzu asortymentowo – cenowym. 4. Szczegółowe uwarunkowania realizacji dostaw, w tym dostęp do budynków Zamawiającego, określa projekt umowy stanowiący załącznik nr 4 do SWZ. 5. Wymagany termin realizacji dostaw częściowych: 3 dni robocze od złożenia zamówienia. 6. Minimalny termin ważności asortymentu minimum 12 miesięcy od daty dostawy. 7. Zamawiający zobowiązany będzie do wykorzystania minimum 75% wartości brutto udzielonego zamówienia. Wykorzystanie zależne będzie od liczby pacjentów zgłaszających się do Zamawiającego.
Internal identifier: Część zamówienia nr 1
Additional classification (cpv): 33111730 Angioplasty supplies, 33184500 Coronary endoprostheses, 33100000 Medical equipments
Lot: LOT-0007
Title: Mikrocewniki, balony oraz stenty
Internal identifier: Część zamówienia nr 2