2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dowóz uczniów niepełnosprawnych do placówek oświatowych na terenie gminy Skawina i miasta Krakowa wraz z zapewnieniem opieki w czasie przejazdu w roku szkolnym 2025/2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie dowozu 67 dzieci/ uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie gminy Skawina oraz 1 ucznia zamieszkałego na terenie gminy Kalwaria Zebrzydowska, wraz z zapewnieniem opieki w czasie przejazdu do 20-tu placówek położonych na terenie gminy Skawina i miasta Krakowa. Liczba uczniów/dzieci może ulec zmianie, stosownie do bieżących potrzeb. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w SWZ dostępnej na stronie internetowej prowadzonego postępowania.
Vorherige Bekanntmachung: 379140-2025
Interne Kennung: CUW.2710.5.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm.). 2. Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę. 3. Treść oferty musi odpowiadać treści SWZ. 4. Ofertę należy sporządzić pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 5. Na zawartość oferty winny składać się następujące dokumenty: 1) Wypełniony Formularz oferty, zgodnie z treścią załączników do SWZ, 2) Dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania Wykonawcy, w tym pełnomocnictwo do podpisania oferty, o ile prawo do podpisania oferty nie wynika z innych dokumentów dołączonych do oferty, 3) Zobowiązanie podmiotu trzeciego udostępniającego Wykonawcy zasoby w celu potwierdzenia przez Wykonawcę spełniania warunków udziału w postępowaniu (jeśli dotyczy), 4) W przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenie, z którego wynika, które usługi wykonają poszczególni Wykonawcy, 5) Dowód wniesienia wadium: wymagany – w przypadku wnoszenia wadium w formach niepieniężnych.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60140000 Bedarfspersonenbeförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji.