See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Süstitavate antibiootikumide ostmine 2025
Beschreibung: Hanke objektiks on infektsioonivastased süstitavad ravimid. Hankes osaleb Tervisekassa koos HVA haiglatega / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 296352-0000
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0023
Titel: Tseftolosaan+tasobaktaam
Beschreibung: J01DI54, tseftolosaan+tasobaktaam, infusioonilahuse kontsentraadi pulber, 1000 mg+500 mg / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 296352-0023