626931-2025 - Ergebnis
Polen – Bedarfspersonenbeförderung – Dowóz uczniów z terenu miasta i gminy Skawina do szkół podstawowych i przedszkoli w roku szkolnym 2025/2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDowóz uczniów z terenu miasta i gminy Skawina do szkół podstawowych i przedszkoli w roku szkolnym 2025/2026
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zapewnienie dowozu uczniów szkół podstawowych oraz wychowanków przedszkoli z terenu miasta i gminy Skawina do szkół podstawowych i przedszkoli w okresie roku szkolnego 2025/2026, do 10 placówek na terenie Gminy Skawina. Szczegółowy opis zamówienia oraz wykaz placówek, do których dowożeni będą uczniowie zawarty jest w SWZ dostępnej na stronie internetowej prowadzonego postępowania.
Vorherige Bekanntmachung391473-2025
Interne KennungCUW.2710.6.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm.). 2. Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę. 3. Treść oferty musi odpowiadać treści SWZ. 4. Ofertę należy sporządzić pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 5. Na zawartość oferty winny składać się następujące dokumenty: 1) Wypełniony Formularz oferty, zgodnie z treścią załączników do SWZ, 2) Dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania Wykonawcy, w tym pełnomocnictwo do podpisania oferty, o ile prawo do podpisania oferty nie wynika z innych dokumentów dołączonych do oferty, 3) Zobowiązanie podmiotu trzeciego udostępniającego Wykonawcy zasoby w celu potwierdzenia przez Wykonawcę spełniania warunków udziału w postępowaniu (jeśli dotyczy), 4) W przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenie, z którego wynika, które usługi wykonają poszczególni Wykonawcy, 5) Dowód wniesienia wadium: wymagany – w przypadku wnoszenia wadium w formach niepieniężnych.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60140000 Bedarfspersonenbeförderung
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje opcji.