2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa nagród w ramach zadania publicznego «Broń się w necie»”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych nagród dla laureatów konkursu, w skład których wchodzą: aparaty natychmiastowe dla uczniów w liczbie sztuk 500, czytniki e-book dla nauczycieli (opiekunów drużyn) w liczbie sztuk 50 oraz monitory interaktywne wraz ze stojakiem dla szkół reprezentowanych przez nagrodzone drużyny w liczbie sztuk 50, zwanych dalej „Nagrodami” albo „Urządzeniami”, udzielenie gwarancji na zakupione i dostarczone Nagrody oraz zapewnienia serwisu gwarancyjnego na warunkach opisanych w pkt 4 poz. 7 tabeli, znajdującej się w Załączniku nr 1 do SWZ- SOPZ. Dostawy będą realizowane do 50 lokalizacji na terenie całej Polski, przy czym każda dostawa do pojedynczej lokalizacji obejmuje komplet składający się z: 10 aparatów natychmiastowych, 1 czytnika ebook oraz 1 monitora interaktywnego wraz ze stojakiem. Zamawiający zastrzega, że ze względu na specyfikę konkursu może wystąpić sytuacja, w której do jednej lokalizacji konieczne będzie dostarczenie więcej niż jednego kompletu nagród. 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ 3. Termin realizacji zamówienia: 1) Termin realizacji przedmiotu zamówienia nastąpi w okresie do 6 miesięcy, liczonych od dnia zawarcia umowy, z zastrzeżeniem zapisów poniższych. 2) Wykonawca będzie zobowiązany do dostarczenia Nagród przewidzianych w ramach konkursu w terminie do 14 dni roboczych, liczonych od przekazania przez Zamawiającego wykazu wygranych szkół. Wykaz wygranych szkół zostanie przekazany Wykonawcy w drugiej połowie listopada, z zastrzeżeniem, że dostarczenie Nagród do szkół powinno nastąpić najpóźniej do dnia 11 grudnia 2026 roku. Termin ten stanowi kryterium oceny ofert, o którym mowa w Rozdziale XV ust. 3 SWZ. Wykonawca wskaże ten termin w ust. 2 Formularza oferty. 3) Wykonawca dostarczy Zamawiającemu drogą e-mailową w postaci skanów protokoły odbioru Urządzeń, stanowiące Załącznik nr 3 do Załącznika nr 5 do SWZ-wzoru umowy, zwanego dalej „Umową” w terminie do 1 dnia roboczego, liczonego od dnia dostawy Urządzeń do danej lokalizacji. Za termin realizacji przedmiotu zamówienia przyjmuje się datę wskazaną w protokole zbiorczym, podpisanym przez przedstawicieli Wykonawcy i Zamawiającego, stanowiącym Załącznik nr 4 do Umowy. Protokół ten będzie podstawą do wystawienia faktury przez Wykonawcę. 4. W przypadkach, kiedy w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia wskazane zostały znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę co prowadziłoby do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych wykonawców lub produktów, oznacza to, że Zamawiający nie może opisać przedmiotu zamówienia za pomocą dostatecznie dokładnych określeń i jest to uzasadnione specyfiką przedmiotu zamówienia. W takich sytuacjach ewentualne wskazania na znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, należy odczytywać z wyrazami „lub równoważne”. 5. W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia zostały zastosowane odniesienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencyjnych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 ustawy Pzp, zamawiający zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy Pzp dopuszcza zastosowanie rozwiązań równoważnych. Każdorazowo, gdy wskazana jest w niniejszej SWZ norma, ocena techniczna, specyfikacja techniczna lub system referencji technicznych należy przyjąć, że w odniesieniu do nich użyto sformułowania „lub równoważne”. 6. Pod pojęciem rozwiązań równoważnych Zamawiający rozumie takie rozwiązanie, które w równoważnym stopniu spełnia warunki określone w SOPZ. 7. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywane przez Zamawiającego, jest obowiązany udowodnić w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104-107 ustawy Pzp, że proponowane przez niego rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia. Dowody, w szczególności przedmiotowe środki dowodowe, o których mowa w art. 104-107 ustawy Pzp, potwierdzające, że proponowane przez Wykonawcę rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia nie podlegają uzupełnieniu. 8. Zamawiający nie dopuszcza możliwości prowadzenia negocjacji w celu ulepszenia treści ofert złożonych w odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu. 9. Na podstawie art. 222 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający informuje, że łączna kwota, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosi: 1 085 000,00 zł brutto. 10. Zamawiający wymaga, aby oferowany przedmiot zamówienia, w tym wszystkie produkty ICT, usługi ICT oraz procesy ICT wykorzystywane do realizacji zamówienia nie obejmował: 1) produktów ICT, usług ICT lub procesów ICT wskazanych w rekomendacji, o której mowa w art. 33 ust. 4 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa (Dz. U. z 2026 r. poz. 20 i 252), stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa, 2) produktu ICT, którego typ został określony w decyzji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, lub usługę ICT, lub proces ICT, określone w tej decyzji. Jeżeli Wykonawca zaoferuje rozwiązanie, o którym mowa w pkt 1) lub 2) powyżej, oferta podlegać będzie odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 17) lub pkt 19) ustawy Pzp. 11. Zamawiający nie dopuszcza zaoferowania w niniejszym postępowaniu dostaw pochodzących z państw, o których mowa w Rozdziale V ust. 2 pkt 4. Zastrzeżenie to dotyczy każdego wykonawcy oferującego takie dostawy, niezależnie od pochodzenia samego wykonawcy. Szczegółowe zapisy w tym zakresie znajdują się w Rozdziale III ust. 13 SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 337097-2026
Interne Kennung: ZZPiZ.2611.11.2026.150.PKO[BSN26]
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236200 Datenverarbeitungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001