2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Przemków w 2026 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991r. o lasach ( tekst jedn. Dz.U. z 2025 r. poz. 567 "Ustawa o lasach") obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, ochrony przyrody, nasiennictwa, pozyskania, zrywki i podwozu drewna, utrzymania urządzeń turystycznych oraz prace związane z rozładunkiem i zabezpieczeniem sadzonek, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Przemków w 2026 r.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 Leśnictwa: Wilkocin, Cegielnia, Nowy Dwór i Przemków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie określeniem w art. 6 ust.1 pkt.1 ustawy z dnia 28 września 1991r. o lasach (tekst. jedn. Dz. U. z 2025 r. poz. 567 "Ustawa o lasach") obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej,ochrony przyrody, nasiennictwa, pozyskania, zrywki i podwozu drewna, utrzymania urządzeń turystycznych oraz prace związane z rozładunkiem i zabezpieczeniem sadzonek do wykonania na terenie Nadleśnictwa Przemków, w leśnictwach: Wilkocin, Cegielnia, Nowy Dwór i Przemków w 2026 r.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 Leśnictwa: Szklarki, Piotrowice, Biernatów i Kozłów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie określeniem w art. 6 ust.1 pkt.1 ustawy z dnia 28 września 1991r. o lasach (tekst. jedn. Dz. U. z 2025 r. poz. 567 "Ustawa o lasach") obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej,ochrony przyrody, nasiennictwa, pozyskania, zrywki i podwozu drewna, utrzymania urządzeń turystycznych oraz prace związane z rozładunkiem i zabezpieczeniem sadzonek do wykonania na terenie Nadleśnictwa Przemków, w leśnictwach: Szklarki, Piotrowice, Biernatów i Kozłów w 2026 r.