626947-2026 - Wettbewerb
Polen – Reißwölfe – Zakup oraz dostawa sprzętu biurowego dla jednostek Policji województwa dolnośląskiego – postępowanie prowadzone w celu zawarcia umowy ramowej.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup oraz dostawa sprzętu biurowego dla jednostek Policji województwa dolnośląskiego – postępowanie prowadzone w celu zawarcia umowy ramowej.
Beschreibung1. Przed. zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na dostawę sprzętu biurowego obejmującego niszczarki i powielacze cyfrowe dla jednostek Policji woj. dolnośląskiego. 2. Umowa ramowa obejmować będzie dostawy urządzeń w okresie 30 m-cy obowiązywania umowy. 3. Przedmiot niniejszego postępowania obejmuje urządzenia fabrycznie nowe, nie używane, posiadające oznakowanie CE i spełniające minimalne wymagania opisane w zał. nr 1 do SWZ (formularz ofertowy). 3.1. Wszystkie wymagania określ. w zał. nr 1 do SWZ stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań min. będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podst. art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. 4. Postęp. zostało podzielone na 7 części. Wyk. może złożyć ofertę na jedną, dwie, kilka lub wszystkie części zamówienia. Maks. liczba części w której Wyk.a może złożyć ofertę: 7. Wyk. winien złożyć ofertę obejmującą całkowitą ilość urządzeń przypisanych do danej części postęp.: część 1 postęp. – dostawa niszczarek biurowych P4 spełniających minimalne wymagania określ. w zał. nr 1 do SWZ dla części 1 postęp., maksymalna ilość niszczarek tego typu, które Zam. planuje kupić w ramach realizacji umowy ramowej - 100 sztuk, część 2 postęp. - dostawa niszczarek biurowych P5 spełniających minimalne wymagania określ. w zał. nr 1 do SWZ dla części 2 postęp., maksymalna ilość niszczarek tego typu, które Zam. planuje kupić w ramach realizacji umowy ramowej - 50 sztuk, część 3 postęp. - dostawa niszczarek biurowych P7 spełniających minimalne wymagania określ. w zał. nr 1 do SWZ dla części 3 postęp., maksymalna ilość niszczarek tego typu, które Zam. planuje kupić w ramach realizacji umowy ramowej - 30 sztuk, część 4 postęp. - dostawa niszczarek biurowych P7 spełniających minimalne wymagania określ. w zał. nr 1 do SWZ dla części 4 postęp., maksymalna ilość niszczarek tego typu, które Zam. planuje kupić w ramach realizacji umowy ramowej - 50 sztuk, część 5 postęp. - dostawa niszczarek biurowych P4 spełniających minimalne wymagania określ. w zał. nr 1 do SWZ dla części 5 postęp., maksymalna ilość niszczarek tego typu, które Zam. planuje kupić w ramach realizacji umowy ramowej - 20 sztuk, część 6 postęp. - dostawa niszczarek twardych nośników danych SSD, HDD spełniających minimalne wymagania określone w zał. nr 1 do SWZ dla części 6 postęp., maksymalna ilość niszczarek tego typu, które Zam. planuje kupić w ramach realizacji umowy ramowej - 2 sztuki, część 7 postęp. - dostawa powielaczy cyfrowych spełniających minimalne wymagania określ. w zał. nr 1 do SWZ dla części 7 postęp., maksymalna ilość urządzeń tego typu, które Zam. planuje kupić w ramach realizacji umowy ramowej - 5 sztuk. 5. Zam. przewiduje zawarcie umowy ramowej z trzema Wyk., w każdej części postęp., których oferty okażą się najkorzystniejsze spośród wszystkich złożonych ofert, po przyznaniu punktów zgodnie z kryteriami oceny ofert określ. w Rozdz. XVIII SWZ. 6. Wymagania w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych. W odniesieniu do warunku określonego w art. 100 Pzp dot. dostępności dla osób niepełnosprawnych, o których mowa w Dyrektywie PE i Rady 2014/24/UE z dnia 26.02.2014 r. w spr. zam. publ., Zam. uwzględnił w opisie przed. zam. wymagane cechy produktu, w tym dostosowanie do potrzeb wszystkich użytkowników. 8. Wymag. w zakresie zatrudnienia na podst. stosunku pracy. Brak jest czynności związanych z realizacją zamówienia, polegających na wykonywaniu pacy w sposób określ. w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26.06.1974 r. – Kodeks pracy. 9. Zasady udzielania zamówień wykonawczych wskazano w §2 PPU ramowej. Tryb zawarcia umowy wykonawczej i udzielenia zamówienia publicznego - Rozdz. V pkt 11 SWZ. 10. Klauzula inform. RODO-Rozdział I SWZ. 12. Termin obowiązywania umowy ramowej: 30 miesięcy od daty jej zawarcia. Terminy realizacji umów wykonawczych w ramach poszczególnych zaproszeń wskazane będą postęp. wykonawczych. 13. Zam. nie wymaga wniesienia wadium. 14. Zam. przewiduje możliwość udzielania zaliczek na poczet wykonania zam. wg zasad określonych w § 3 ust. 5 umowy ramowej oraz § 2 ust. 9 umowy wykonawczej. 15. Zam. nie przewiduje zastos. procedury, o której mowa w art. 139 Pzp, tzw. „procedury odwróconej” i żąda złożenia JEDZ wraz z ofertą przez wszystkich wykonawców. 16. DODATKOWY WARUNEK ZAMÓWIENIA: 1)Zakazuje się udzielania lub dalszego wykonywania wszelkich zamówień publicznych lub koncesji objętych zakresem dyrektyw w sprawie zam. publ., a także zakresem art. 10 ust. 1, 3, ust. 6 lit. A)–e), ust. 8, 9 i 10, art. 11, 12, 13 i 14 dyrektywy 2014/23/UE, art. 7 i 8, art. 10 lit. B)–f) i lit. H)–j) dyrektywy 2014/24/UE, art. 18, art. 21 lit. B)–e) i lit. G)–i), art. 29 i 30 dyrektywy 2014/25/UE oraz art. 13 lit. A)–d), lit. F)–h) i lit. J) dyrektywy 2009/81/WE na rzecz lub z udziałem: a) Obywateli rosyjskich, osób fizycznych zamieszkałych w Rosji lub osób prawnych, podmiotów lub organów z siedzibą w Rosji; b) Osób prawnych, podmiotów lub organów, do których prawa własności bezpośrednio lub pośrednio w ponad 50 % należą do osoby fizycznej lub prawnej, podmiotu lub organu, o których mowa w lit. a) powyżej; lub c) Osób fizycznych lub prawnych, podmiotów lub organów działających w imieniu lub pod kierunkiem osoby fizycznej lub prawnej, podmiotu lub organu, o których mowa w lit. a) lub b) powyżej. w tym podwykonawców, dostawców lub podmiotów, na których zdolności polega się w rozumieniu dyrektyw w sprawie zamówień publicznych, w przypadku gdy przypada na nich ponad 10 % wartości zamówienia. 2)W celu potwierdzenia, że Wykonawca zapoznał się w ww. warunkiem i zamierza go respektować oraz że nie dotyczą go zakazy z artykułu 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dot. środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie w brzmieniu nadanym rozp. 2025/2033, Wyk. zobowiązany jest załączyć do oferty oświadczenie. 17. Termin związania ofertą: do dnia 13.01.2027 r.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30191400 Reißwölfe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30121430 Digitale Vervielfältigungsgeräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa niszczarek biurowych P4.
Beschreibung1. Część 1 postęp. – dostawa niszczarek biurowych P4 spełniających minimalne wymagania określone w załączniku nr 1 do SWZ dla części 1 postępowania, maksymalna ilość niszczarek tego typu, które Zamawiający planuje kupić w ramach realizacji umowy ramowej wynosi 100 sztuk. Przedmiot niniejszego postęp. obejmuje urządzenia fabrycznie nowe, nie używane, posiadające oznakowanie CE i spełniające minimalne wymagania opisane w załączniku nr 1 do SWZ (formularz ofertowy). 2. Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą niej wskazanych przedmiotowych środków dowodowych (odpowiednio do części postępowania, w której Wykonawca składa ofertę): kart katalogowych zaoferowanych urządzeń (zwanych też kartami produktu lub specyfikacją techniczną) wystawionych/przygotowanych przez producentów danego typu urządzeń lub ich oficjalnych dystrybutorów na danym rynku. Karty katalogowe muszą zawierać nazwę producenta i model/typ urządzenia lub inne dane jednoznacznie identyfikujące urządzenie. Przedmiotowe środki dowodowe muszą potwierdzać spełnianie przez oferowane urządzenia co najmniej niżej wskazanych parametrów: -urządzenia oferowane w części 1 postępowania: a) poziom bezpieczeństwa min P-4 wg DIN 6639 b) ścinkowy rodzaj cięcia c) pojemność kosza - min. 30 l. d) szerokość wejścia - min. 220 mm, e) jednorazowa ilość niszczonych kartek – min. 14 szt. (papier A4 gramatura 80 g/m2) f) możliwość niszczenia kart plastikowych, zszywek i spinaczy g) z automatycznym start/stop z autoreversem Forma przedmiotowych środków dowodowych: Rozdz. VI SWZ. Jeżeli Wyk. nie złoży dokumentów stanowiących przedmiotowe środki dowodowe lub złożone przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne, Zam. wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie. 3. Zam. przewiduje możliwość zmiany zawartej umowy w stosunku do treści wybranej oferty w zakresie wskazanym w § 4 PPU ramowej, stanowiącej zał. nr 2 do SWZ. II. Dopuszczalne zmiany zawartej umowy wykonawczej wskazano w § 5 PPU wykonawczej (zał. nr 2 do umowy ramowej).
LosLOT-0002
TitelDostawa niszczarek biurowych P5.
Beschreibung1. Część 2 postępowania - dostawa niszczarek biurowych P5 spełniających minimalne wymagania określone w zał. nr 1 do SWZ dla części 2 postępowania, maksymalna ilość niszczarek tego typu, które Zamawiający planuje kupić w ramach realizacji umowy ramowej wynosi 50 sztuk. Przedmiot niniejszego postęp. obejmuje urządzenia fabrycznie nowe, nie używane, posiadające oznakowanie CE i spełniające minimalne wymagania opisane w załączniku nr 1 do SWZ (formularz ofertowy). 2. Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą niej wskazanych przedmiotowych środków dowodowych (odpowiednio do części postępowania, w której Wykonawca składa ofertę): kart katalogowych zaoferowanych urządzeń (zwanych też kartami produktu lub specyfikacją techniczną) wystawionych/przygotowanych przez producentów danego typu urządzeń lub ich oficjalnych dystrybutorów na danym rynku. Karty katalogowe muszą zawierać nazwę producenta i model/typ urządzenia lub inne dane jednoznacznie identyfikujące urządzenie. Przedmiotowe środki dowodowe muszą potwierdzać spełnianie przez oferowane urządzenia co najmniej niżej wskazanych parametrów: -urządzenia oferowane w części 2 postępowania: a) poziom bezpieczeństwa min. P-5 wg DIN 6639 b) pojemność kosza - min. 90 l. c) szerokość wejścia - min. 300 mm d) rodzaj cięcia ścinkowe e) jednorazowa ilość niszczonych kartek – min. 10 szt. (papier A4 gramatura 80 g/m2) f) możliwość niszczenia kart plastikowych, zszywek i spinaczy g) automatyczny start/stop z autoreversem Forma przedmiotowych środków dowodowych: Rozdz. VI SWZ. Jeżeli Wyk. nie złoży dokumentów stanowiących przedmiotowe środki dowodowe lub złożone przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne, Zam. wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie. 3. Zam. przewiduje możliwość zmiany zawartej umowy w stosunku do treści wybranej oferty w zakresie wskazanym w § 4 PPU ramowej, stanowiącej zał. nr 2 do SWZ. II. Dopuszczalne zmiany zawartej umowy wykonawczej wskazano w § 5 PPU wykonawczej (zał. nr 2 do umowy ramowej).
LosLOT-0003
TitelDostawa niszczarek biurowych P7.
Beschreibung1. Część 3 postępowania - dostawa niszczarek biurowych P7 spełniających minimalne wymagania określone w załączniku nr 1 do SWZ dla części 3 postępowania, maksymalna ilość niszczarek tego typu, które Zamawiający planuje kupić w ramach realizacji umowy ramowej wynosi 30 sztuk. Przedmiot niniejszego postęp. obejmuje urządzenia fabrycznie nowe, nie używane, posiadające oznakowanie CE i spełniające minimalne wymagania opisane w załączniku nr 1 do SWZ (formularz ofertowy). 2. Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą niej wskazanych przedmiotowych środków dowodowych (odpowiednio do części postępowania, w której Wykonawca składa ofertę): kart katalogowych zaoferowanych urządzeń (zwanych też kartami produktu lub specyfikacją techniczną) wystawionych/przygotowanych przez producentów danego typu urządzeń lub ich oficjalnych dystrybutorów na danym rynku. Karty katalogowe muszą zawierać nazwę producenta i model/typ urządzenia lub inne dane jednoznacznie identyfikujące urządzenie. Przedmiotowe środki dowodowe muszą potwierdzać spełnianie przez oferowane urządzenia co najmniej niżej wskazanych parametrów: -urządzenia oferowane w części 3 postępowania: a) poziom bezpieczeństwa min. P-7 wg DIN 6639 b) możliwość niszczenia kart plastikowych, zszywek i spinaczy, płyt CD/DVD z poziomem bezpieczeństwa min. O-6 c) pojemność kosza na płyty CD min. 60 l., na papier – min. 100 l. d) szerokość wejścia - min. 230 mm, e) rodzaj cięcia ścinkowe f) jednorazowa ilość niszczonych kartek – min. 4 szt. (papier A4 gramatura 80 g/m2) g) automatyczny start/stop z autoreversem Forma przedmiotowych środków dowodowych: Rozdz. VI SWZ. Jeżeli Wyk. nie złoży dokumentów stanowiących przedmiotowe środki dowodowe lub złożone przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne, Zam. wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie. 3. Zam. przewiduje możliwość zmiany zawartej umowy w stosunku do treści wybranej oferty w zakresie wskazanym w § 4 PPU ramowej, stanowiącej zał. nr 2 do SWZ. II. Dopuszczalne zmiany zawartej umowy wykonawczej wskazano w § 5 PPU wykonawczej (zał. nr 2 do umowy ramowej).
LosLOT-0004
Beschreibung1. Część 4 postępowania - dostawa niszczarek biurowych P7 spełniających minimalne wymagania określone w załączniku nr 1 do SWZ dla części 4 postępowania, maksymalna ilość niszczarek tego typu, które Zamawiający planuje kupić w ramach realizacji umowy ramowej wynosi 50 sztuk. Przedmiot niniejszego postęp. obejmuje urządzenia fabrycznie nowe, nie używane, posiadające oznakowanie CE i spełniające minimalne wymagania opisane w załączniku nr 1 do SWZ (formularz ofertowy). 2. Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą niej wskazanych przedmiotowych środków dowodowych (odpowiednio do części postępowania, w której Wykonawca składa ofertę): kart katalogowych zaoferowanych urządzeń (zwanych też kartami produktu lub specyfikacją techniczną) wystawionych/przygotowanych przez producentów danego typu urządzeń lub ich oficjalnych dystrybutorów na danym rynku. Karty katalogowe muszą zawierać nazwę producenta i model/typ urządzenia lub inne dane jednoznacznie identyfikujące urządzenie. Przedmiotowe środki dowodowe muszą potwierdzać spełnianie przez oferowane urządzenia co najmniej niżej wskazanych parametrów: -urządzenia oferowane w części 4 postępowania: a) poziom bezpieczeństwa P-7 b) możliwość niszczenia kart plastikowych, zszywek i spinaczy c) pojemność kosza - min. 35 l. d) szerokość wejścia min. 220 mm, e) rodzaj cięcia - ścinkowe f) jednorazowa ilość niszczonych kartek – min. 5 szt. (papier A4 gramatura 80 g/m2) g) automatyczny start/stop z autoreversem Forma przedmiotowych środków dowodowych: Rozdz. VI SWZ. Jeżeli Wyk. nie złoży dokumentów stanowiących przedmiotowe środki dowodowe lub złożone przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne, Zam. wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie. 3. Zam. przewiduje możliwość zmiany zawartej umowy w stosunku do treści wybranej oferty w zakresie wskazanym w § 4 PPU ramowej, stanowiącej zał. nr 2 do SWZ. II. Dopuszczalne zmiany zawartej umowy wykonawczej wskazano w § 5 PPU wykonawczej (zał. nr 2 do umowy ramowej).
LosLOT-0005
Beschreibung1. Część 5 postępowania - dostawa niszczarek biurowych P4 spełniających minimalne wymagania określone w załączniku nr 1 do SWZ dla części 5 postępowania, maksymalna ilość niszczarek tego typu, które Zamawiający planuje kupić w ramach realizacji umowy ramowej wynosi 20 sztuk. Przedmiot niniejszego postęp. obejmuje urządzenia fabrycznie nowe, nie używane, posiadające oznakowanie CE i spełniające minimalne wymagania opisane w załączniku nr 1 do SWZ (formularz ofertowy). 2. Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą niej wskazanych przedmiotowych środków dowodowych (odpowiednio do części postępowania, w której Wykonawca składa ofertę): kart katalogowych zaoferowanych urządzeń (zwanych też kartami produktu lub specyfikacją techniczną) wystawionych/przygotowanych przez producentów danego typu urządzeń lub ich oficjalnych dystrybutorów na danym rynku. Karty katalogowe muszą zawierać nazwę producenta i model/typ urządzenia lub inne dane jednoznacznie identyfikujące urządzenie. Przedmiotowe środki dowodowe muszą potwierdzać spełnianie przez oferowane urządzenia co najmniej niżej wskazanych parametrów: -urządzenia oferowane w części 5 postępowania: a) poziom bezpieczeństwa P4 wg. DIN 66399 b) rodzaj cięcia - ścinkowe c) automatyczny podajnik dokumentów o pojemności min. 300 arkuszy A4 (80 g/m2) d) możliwość ręcznego podawania jednorazowo min. 10 ark. A4 (80 g/m2) e) szerokość szczeliny podawczej min. 220 mm. f) pojemność kosza - min. 30 litrów g) możliwość niszczenia zszytych kartek, kart kredytowych, spinaczy biurowych h) automatyczny system start-stop Forma przedmiotowych środków dowodowych: Rozdz. VI SWZ. Jeżeli Wyk. nie złoży dokumentów stanowiących przedmiotowe środki dowodowe lub złożone przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne, Zam. wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie. 3. Zam. przewiduje możliwość zmiany zawartej umowy w stosunku do treści wybranej oferty w zakresie wskazanym w § 4 PPU ramowej, stanowiącej zał. nr 2 do SWZ. II. Dopuszczalne zmiany zawartej umowy wykonawczej wskazano w § 5 PPU wykonawczej (zał. nr 2 do umowy ramowej).
LosLOT-0006
TitelDostawa niszczarek twardych nośników danych SSD, HDD
Beschreibung1. Część 6 postępowania - dostawa niszczarek twardych nośników danych SSD, HDD spełniających minimalne wymagania określone w załączniku nr 1 do SWZ dla części 6 postępowania, maksymalna ilość niszczarek tego typu, które Zamawiający planuje kupić w ramach realizacji umowy ramowej wynosi 2 sztuki. Przedmiot niniejszego postęp. obejmuje urządzenia fabrycznie nowe, nie używane, posiadające oznakowanie CE i spełniające minimalne wymagania opisane w załączniku nr 1 do SWZ (formularz ofertowy). 2. Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą niej wskazanych przedmiotowych środków dowodowych (odpowiednio do części postępowania, w której Wykonawca składa ofertę): kart katalogowych zaoferowanych urządzeń (zwanych też kartami produktu lub specyfikacją techniczną) wystawionych/przygotowanych przez producentów danego typu urządzeń lub ich oficjalnych dystrybutorów na danym rynku. Karty katalogowe muszą zawierać nazwę producenta i model/typ urządzenia lub inne dane jednoznacznie identyfikujące urządzenie. Przedmiotowe środki dowodowe muszą potwierdzać spełnianie przez oferowane urządzenia co najmniej niżej wskazanych parametrów: -urządzenia oferowane w części 6 postępowania: a) poziom bezpieczeństwa min. E-2/ H-5/O-2|T-3 wg DIN 66399 b) sposób niszczenia: cięcie na ścinki c) pojemnik na odpady o pojemności - min. 45 l. d) niszczone materiały: płyty CD, dyskietki, karty kredytowe e) niszczenie dysków twardych o rozmiarze 2,5” i 3,5” oraz taśm magnetycznych f) wydajność przerobu do CD/DVD – min 1 000 szt./h g) wydajność przerobu dysków HDD 2,5’’ – min 300 szt./h h) wydajność przerobu dysków HDD 3,5’’ – min 100 szt./h i) wydajność przerobu taśm magnetycznych – min 100 szt./h Forma przedmiotowych środków dowodowych: Rozdz. VI SWZ. Jeżeli Wyk. nie złoży dokumentów stanowiących przedmiotowe środki dowodowe lub złożone przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne, Zam. wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie. 3. Zam. przewiduje możliwość zmiany zawartej umowy w stosunku do treści wybranej oferty w zakresie wskazanym w § 4 PPU ramowej, stanowiącej zał. nr 2 do SWZ. II. Dopuszczalne zmiany zawartej umowy wykonawczej wskazano w § 5 PPU wykonawczej (zał. nr 2 do umowy ramowej).
LosLOT-0007
TitelDostawa powielaczy cyfrowych
Beschreibung1. Część 7 postępowania - dostawa powielaczy cyfrowych spełniających minimalne wymagania określone w załączniku nr 1 do SWZ dla części 7 postępowania, maksymalna ilość urządzeń tego typu, które Zamawiający planuje kupić w ramach realizacji umowy ramowej wynosi 5 sztuk. Przedmiot niniejszego postęp. obejmuje urządzenia fabrycznie nowe, nie używane, posiadające oznakowanie CE i spełniające minimalne wymagania opisane w załączniku nr 1 do SWZ (formularz ofertowy). 2. Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą niej wskazanych przedmiotowych środków dowodowych (odpowiednio do części postępowania, w której Wykonawca składa ofertę): kart katalogowych zaoferowanych urządzeń (zwanych też kartami produktu lub specyfikacją techniczną) wystawionych/przygotowanych przez producentów danego typu urządzeń lub ich oficjalnych dystrybutorów na danym rynku. Karty katalogowe muszą zawierać nazwę producenta i model/typ urządzenia lub inne dane jednoznacznie identyfikujące urządzenie. Przedmiotowe środki dowodowe muszą potwierdzać spełnianie przez oferowane urządzenia co najmniej niżej wskazanych parametrów: -urządzenia oferowane w części 7 postępowania: a) druk w kolorze czarno-białym b) format papieru minimum A4 oraz A3 c) gramatura papieru – minimum 47-300g/m2 d) prędkość druku – co najmniej: 45 kopii na minutę e) pojemność tacy podawania papieru – minimum 500 arkuszy f) pojemność tacy odbiorczej – minimum 500 arkuszy Forma przedmiotowych środków dowodowych: Rozdz. VI SWZ. Jeżeli Wyk. nie złoży dokumentów stanowiących przedmiotowe środki dowodowe lub złożone przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne, Zam. wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie. 3. Zam. przewiduje możliwość zmiany zawartej umowy w stosunku do treści wybranej oferty w zakresie wskazanym w § 4 PPU ramowej, stanowiącej zał. nr 2 do SWZ. II. Dopuszczalne zmiany zawartej umowy wykonawczej wskazano w § 5 PPU wykonawczej (zał. nr 2 do umowy ramowej).
Haupteinstufung (cpv): 30121430 Digitale Vervielfältigungsgeräte
626947-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30191400 Shredders
Additional classification (cpv): 30121430 Digital duplicators
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Dostawa niszczarek biurowych P4.
Lot: LOT-0002
Title: Dostawa niszczarek biurowych P5.
Lot: LOT-0003
Title: Dostawa niszczarek biurowych P7.
Lot: LOT-0004
Lot: LOT-0005
Lot: LOT-0006
Lot: LOT-0007
Title: Dostawa powielaczy cyfrowych
Main classification (cpv): 30121430 Digital duplicators