2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup energii cieplnej obejmujący dystrybucję i dostawę do placówek oświatowych w Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy oraz dla Dzielnicowego Biura Finansów Oświaty - Ochota m.st. Warszawy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup energii cieplnej obejmujący dostawę i dystrybucję ciepła do 30 placówek oświatowych w Dzielnicy Ochota m. st. Warszawy oraz DBFO-Ochota m.st. Warszawy. Dostawy będą świadczone przez okres 24 miesięcy lub do wyczerpania kwoty stanowiącej wynagrodzenie wykonawcy. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia wraz z wykazem placówek objętych zamówieniem został określony w Opisie zamówienia, stanowiącym załącznik do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09320000 Dampf, Warmwasser und zugehörige Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przedmiotem zamówienia jest zakup energii cieplnej obejmujący dostawę i dystrybucję ciepła do placówek oświatowych w dzielnicy Ochota m. st. Warszawy oraz dla Dzielnicowego Biura Finansów Oświaty-Ochota m.st. Warszawy.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup energii cieplnej obejmujący dostawę i dystrybucję ciepła do 31 placówek oświatowych w Dzielnicy Ochota m. st. Warszawy oraz DBFO-Ochota m.st. Warszawy. Dostawy będą świadczone przez okres 24 miesięcy lub do wyczerpania kwoty stanowiącej wynagrodzenie wykonawcy. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia wraz z wykazem placówek objętych zamówieniem został określony w Opisie zamówienia, stanowiącym załącznik do SWZ.