2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przedmiotem zamówienia jest: zakup i Dostawa materiałów jednorazowego i wielorazowego użytku oraz rękawic do Warszawskiego Centrum Opieki Medycznej "KOPERNIK" Sp. z o. o.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: zakup i Dostawa materiałów jednorazowego i wielorazowego użytku oraz rękawic do Warszawskiego Centrum Opieki Medycznej "KOPERNIK" Sp. z o. o.. 2. Zamówienie zostało podzielone na 20 części. Nr części Nazwa części 1 Końcówki, wzierniki, stazy, ostrza, podkłady, pojemniki. 2 Dreny, łączniki, zatyczki, ostrza. 3 Cewniki do odsysania, dreny, końcówki do ssaka, zgłębniki, kanki. 4 Asortyment chirurgiczny 5 Szyny Zimmera, kołnierze 6 Akcesoria do operacji laparoskopowych 7 Elektrody do diatermii, kable 8 Asortyment do badania słuchu 9 Asortyment do laparoskopii 10 Papiery rejestracyjne 11 Kołdry grzewcze 12 Wkłady workowe, kanistry, podkłady, igła do asp.szpiku 13 Folia na mankiet, rękawy, mankiety uciskowe. 14 Światłowody radialne 15 Elektrody EKG 16 Akcesoria do Gastrolyzera Gastro + 17 Asortyment ortopedyczny I 18 Asortyment ortopedyczny II 19 Łyżki jednorazowe i łopatki do laryngoskopów i videolaryngoskopów 20 Rękawice diagnostyczne nitrylowe, bezpudrowe, niejałowe, sterylizacyjne, ortopedyczne
Vorherige Bekanntmachung: 336163-2026
Interne Kennung: WCOM.KZ.270.7.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Art. 138. 4. Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: CZĘŚĆ 5
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.5 do SWZ Formularz asortymentowy Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennung: CZĘŚĆ 5 Szyny Zimmera, kołnierze