2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanbesteding Architect
Beschreibung: De opdracht omvat de architectonische uitwerking van de nieuwbouw van de School met de Bijbel in Gameren, inclusief: Ontwerp en uitwerking tot en met technisch uitvoering gereed ontwerp en met de historische voorgevels van de schoolwoning. Coördinatie met adviseurs en toetsing aan regelgeving; Inhoudelijke bijdrage aan de aannemerselectie; Ontwerp en inpassing van tijdelijke huisvesting, mogelijk (deels) op het perceel. Het project betreft de sloop en nieuwbouw van ca. 2.450 m² bvo verdeeld over twee bouwlagen, met daarin onderwijsruimtes, speellokaal, voorschool/kinderopvang (0-4 jaar), bestuurskantoor en gymzaal. De opdracht betreft de sloop en nieuwbouw van de School met de Bijbel in Gameren (ca. 2.450 m² bvo, twee bouwlagen), inclusief onderwijsruimtes, speellokaal, voorschool/kinderopvang, bestuurskantoor en gymzaal. Ook het ontwerp en de inpassing van tijdelijke huisvesting, mogelijk op het perceel, maakt deel uit van de opdracht.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Architect School met de Bijbel te Gameren
Beschreibung: De werkzaamheden voor deze opdracht omvatten als architect het architectonisch uitwerken en gereedmaken van het bouwkundig ontwerp van het project, in samenhang met de installatietechnische, constructieve en bouwfysische uitwerkingen binnen het ontwerpteam op basis van het programma van eisen. Het inhoudelijk bijdragen aan de aannemerselectie hoort ook bij de werkzaamheden. Het project betreft de sloop van het huidige gebouw en de realisatie van nieuwbouw voor de School met de Bijbel in Gameren. De totale nieuwbouw omvat circa 2.450 m² bruto vloeroppervlak (bvo), verdeeld over twee bouwlagen. In het nieuwe gebouw worden onderwijsruimtes, een speellokaal, een voorschool/kinderopvang (0-4 jaar), een bestuurskantoor en een gymzaal ondergebracht.
Interne Kennung: 1