See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usluge čišćenja poslovnih prostora (uključuje i prostore trafostanica), Grupa 2 -Usluge čišćenja poslovnog prostora i dvorišta poslovne zgrade
Beschreibung: Predmet nabave je Usluga čišćenja poslovnog prostora i dvorišta poslovne zgrade Prijenosnog područja Osijek, u skladu s Tehničkim uvjetima, Troškovnikom, te cjelokupnom DoN, u kojima su naznačeni naziv, količina te ostali uvjeti potrebni za sastavljanje ponude. Vrsta predmeta nabave je nabava usluga. Detaljan opis predmeta nabave definiran je u poglavlju Tehnički uvjeti ove DoN.
Interne Kennung: 3002-V-5/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000