626999-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Programmierung von Anwendersoftware – Usluga provedbe aktivnosti ESF+ projekta "Jačanje provedbe mjera zaštite na radu"
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usluga provedbe aktivnosti ESF+ projekta "Jačanje provedbe mjera zaštite na radu"
Beschreibung: Predmet nabave su usluge i robe potrebne za provedbu projektnih aktivnosti projekta „Jačanje provedbe mjera zaštite na radu“, koji provodi Ministarstvo rada, mirovinskoga sustava, obitelji i socijalne politike. Projekt je usmjeren na unapređenje sustava zaštite na radu kroz razvoj digitalnih alata, edukativnih sadržaja i jačanje kapaciteta dionika u području zaštite na radu. Predmet nabave podijeljen je na šest grupa predmeta nabave, sukladno projektnim aktivnostima.
Interne Kennung: JN-M-2026-11
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72212000 Programmierung von Anwendersoftware
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usluga izrade novih modula i nadogradnja postojećih modula IS ZNR-a, te izrada uputa za rad
Beschreibung: Predmet nabave je unaprjeđenje informacijskog sustava zaštite na radu (IS ZNR) kroz razvoj novih funkcionalnosti, nadogradnju postojećih modula te izradu pripadajuće tehničke dokumentacije i uputa za korištenje sustava. Detaljan opis predmeta nabave sadržan je u dokumentu Specifikacija usluga GRUPA 1
Interne Kennung: JN-M-2026-11-1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72212222 Entwicklung von Webserversoftware, 80500000 Ausbildung
Los: LOT-0002
Titel: Usluga izrade 10 OiRA alata i edukacijskog materijala o upotrebi OiRA alata
Beschreibung: Predmet nabave je izrada i implementacija OiRA (Online interactive Risk Assessment) alata za procjenu rizika namijenjenih prvenstveno mikro, malim i srednjim poslodavcima, s ciljem unapređenja upravljanja rizicima na radnom mjestu i povećanja razine zaštite zdravlja i sigurnosti radnika. Detaljan opis predmeta nabave sadržan je u dokumentu Specifikacija usluga GRUPA 2
Interne Kennung: JN-M-2026-11-2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
Los: LOT-0003
Titel: Usluga izrade raznovrsnih materijala u okviru provedbe Edukativno-preventivne aktivnosti u svrhu edukacije za smanjenje mišićno-koštanih tegoba pri rukovanju teretom
Beschreibung: Predmet nabave je izrada edukativnih materijala i audiovizualnih sadržaja te provedba edukativno-preventivnih aktivnosti usmjerenih na smanjenje mišićno-koštanih tegoba radnika pri rukovanju teretom. Detaljan opis predmeta nabave sadržan je u dokumentu Specifikacija usluga GRUPA3
Interne Kennung: JN-M-2026-11-3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 92111200 Herstellung von Werbe-, Reklame- und Informationsfilmen und -videofilmen, 22100000 Gedruckte Bücher, Broschüren und Faltblätter
Los: LOT-0004
Titel: Usluga izrade 3D sadržaja, video-isječaka i drugih materijala u okviru provedbe aktivnosti Digitalizacija učenja za rad na siguran način
Beschreibung: Predmet nabave je izrada digitalnih edukativnih materijala i interaktivnih sadržaja za učenje o sigurnom radu, uključujući razvoj virtualnih i multimedijskih edukacijskih sadržaja namijenjenih unapređenju znanja o sigurnosti i zaštiti na radu. Detaljan opis predmeta nabave sadržan je u dokumentu Specifikacija usluga
Interne Kennung: JN-M-2026-11-4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72212931 Entwicklung von Schulungssoftware, 32322000 Multimediaausrüstung, 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software, 80550000 Sicherheitsausbildung
Los: LOT-0005
Titel: Nabava lako prenosive informatičke opreme
Beschreibung: Predmet nabave je nabava prijenosnih računala za potrebe provedbe radionica i za buduća polaganja stručnih ispita u zaštiti na radu. Detaljan opis predmeta nabave sadržan je u dokumentu Tehnička Specifikacija GRUPA 5
Interne Kennung: JN-M-2026-11-5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Los: LOT-0006
Titel: Usluga izrade kreativne strategije i plakata, tiska plakata i nabave promotivnih paketa
Beschreibung: Predmet nabave nabava promo paketa za projektna događanja, za završnu konferenciju projekta i za predstavljanje projekta na nadzornim i stručnim skupovima zaštite na radu naručitelja. Detaljan opis predmeta nabave sadržan je u dokumentu Specifikacija usluga.
Interne Kennung: JN-M-2026-11-6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39294100 Informations- und Werbeerzeugnisse