See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa agregatów prądotwórczych zapewniających ciągłość dostaw energii elektrycznej.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia: (1) jest dostawa fabrycznie nowego agregatu prądotwórczego zasilania awaryjnego o mocy 500 kVA /400kW na przyczepie transportowej, uruchomienie agregatu, wykonanie pomiarów zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami, przeprowadzenie testów funkcjonalnych agregatu prądotwórczego, według zaleceń Zamawiającego oraz (2) dostawa trzech nowych agregatów prądotwórczych pracujących jako zasilanie awaryjne dla obiektów znajdujących się w Lubiczu, tj. Ujęcia i Stacji Uzdatniania Wody Drwęca-Jedwabno: - wykonanie miejsc posadowienia agregatów – odpowiedniej płyty fundamentowej, zgodnie z wytycznymi producenta urządzeń, - montaż i posadowienie urządzeń, - podłączenie do istniejących przyłączy elektrycznych, - uruchomienie agregatów, - wykonanie pomiarów zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami, - przeprowadzenie testów funkcjonalnych agregatów prądotwórczych. Szczegółowe, dodatkowe informacje znajdują się w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ).
Interne Kennung: 58/2025-TW.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Skrócony termin składania ofert został wyznaczony na podstawie art. 138 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31122000 Stromerzeugungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I. (pierwsza) o nazwie „Agregat prądotwórczy o mocy 500kVA/ 400 kW na przyczepie”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: - dostawa nowego agregatu prądotwórczego na przyczepie transportowej o mocy 500 kVA / 400 kW, jako zasilanie awaryjne, - uruchomienie agregatu, - wykonanie pomiarów zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami, - przeprowadzenie testów funkcjonalnych agregatu prądotwórczego, według zaleceń Zamawiającego. Charakterystyka ogólna agregatu: - cyfrowa regulacja napięcia +/- 0,25 %, - kontrola napięcia w trzech fazach, - niski poziom zakłóceń THD < 2%, - klasa izolacji H, - stopień ochrony prądnicy IP23, - klasa wykonania G3 (wg ISO 8528-5), - szybkie przyjęcie obciążenia - gotowość pracy w trybie ręcznym i automatycznym, Wymagane parametry techniczne: - moc znamionowa PRP 500,0 kVA / 400 kW, - prąd znamionowy PRP 722,0 A, - częstotliwość 50 Hz, - napięcie 400 V, - rodzaj paliwa Diesel (EN 590), - pojemność zbiornika paliwa 900-1100 l. Szczegółowe informacje na temat przedmiotu, jego opisu oraz zakresu zamówienia znajdują się specyfikacji warunków zamówienia (zwanej "SWZ").
Interne Kennung: 58/2025-TW.1
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Część II. (druga) o nazwie „Zespół trzech agregatów prądotwórczych (250 kVA + SZR, 455 kVA, 455 kVA).”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: - dostawa trzech nowych agregatów prądotwórczych (dwie sztuki o mocy 450 kVA, jedna sztuka o mocy 250 kVA wraz z układem SZR) pracujących jako zasilanie awaryjne dla obiektów znajdujących się w Lubiczu, tj. Ujęcia i Stacji Uzdatniania Wody Drwęca-Jedwabno - wykonanie miejsc posadowienia agregatów – odpowiedniej płyty fundamentowej, zgodnie z wytycznymi producenta urządzeń, - montaż i posadowienie urządzeń, - podłączenie do istniejących przyłączy elektrycznych, - uruchomienie agregatów, - wykonanie pomiarów zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami, - przeprowadzenie testów funkcjonalnych agregatów prądotwórczych, według zaleceń Zamawiającego. Szczegółowe informacje na temat przedmiotu, jego opisu oraz zakresu zamówienia znajdują się specyfikacji warunków zamówienia (zwanej "SWZ").
Interne Kennung: 58/2025-TW.2
Menge: 3 Stück